Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Menjek így holnap suliba vagy...

Menjek így holnap suliba vagy mit csináljak?😣

Figyelt kérdés

Szombaton kezdődött azzal, hogy délutánra már fáradt voltam és estére kicsit gyengébb is, ez vasárnap ugyanúgy. Olyan érzésem volt, mintha lázas lennék, de még hőemelkedésem sincs, a köhögésem pedig hurutos, torkom nagyon enyhén kapart.

Először arra gondoltam, hogy biztos csak túledzettem magam szombat délelőtt...


Szóval összefoglalva:

Ma már szagokat és ízeket se érzek, 1-2-szer köhintek egyet, torkom nem kapar és olyan, mintha lázas lennék, de még hőemelkedésem sincs +most fáradt és gyenge se vagyok (nem ittam kávét, szóval nem az tart ébren😅)



2020. okt. 13. 20:01
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

SOS!!


Pozitív lettem...

Most akkor mi van?


Valaki átesett már ezen? Mikortól számítják a karantént? (ma este jött meg az eredmény)

2020. okt. 19. 18:41
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

10 nap karantén.

Uhh,hat azt nem tudom,hogy honnan számítják, szerintem érdeklődj az orvosodtól majd.


Egyébként szüleid lecsesztek?

2020. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
7%
Nagyon okos vagy, hogy elkaptad! Ha tesódnak valami baja lesz, azért te leszel a hibás azt ugye tudod? Hatalmas felelőtlenség! Áhhh, sírni tudnék most érte! Szegényke, az Isten vigyázzon rá!
2020. okt. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Bakker, most bármikor bárkitől elkaphattam, még ha hordtam is a maszkot (és hordtam is). Szerinted én választottam, hogy koronás legyek?


De már tökmindegy, nem csak én hozhattam haza, ez most így történt. Egyszer valószínűleg úgy is átestem volna rajta, főleg úgy, hogy csapat sportolok, ott meg ugyebár vagyunk vagy 20-an egy teremben...

2020. okt. 19. 21:53
 25/32 anonim ***** válasza:
23%

"főleg úgy, hogy csapat sportolok"


Azért kellett volna legalább a covid idejére felfüggeszteni ezeket a társas programokat. Jövő tavasszal kész lesz a vakcina. Addig nem várhatott volna a csapatsport?

2020. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Az a kormány feladata lett volna, hogy újra meghozza azt a döntést, de nem tette, így akkor ki is rúgtak volna a csapatból.
2020. okt. 19. 22:17
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :(

Nyilván nem a te hibád, te biztos vigyáztál, most már bárki elkaphatja bárhol sajnos.

Remélem hogy rendben lesz az öcséd, de úgy látom hogy te próbálsz mindent megtenni, hogy ne kapja el a családod. Ők jól vannak? És te hogy vagy most?

2020. okt. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

Igen, próbálok mindent megtenni. Maszk, ha közéjük megyek, enni a szobámban eszek, kesztyűt húzok, hogy ne taperoljak össze nagyon semmit se, fertőtlenítek és tényleg szinte egész nap a szobámban vagyok.


Köszönöm a kérdésed, ők teljesen jól vannak és én is nagyjából. Már sikerült lenyugodnunk, szerintem hamar el fog telni ez a 10 nap. :)


Akármennyire lehet, vigyázzatok magatokra!!❤

2020. okt. 19. 22:40
 29/32 anonim ***** válasza:
52%
Feltétlenül írd meg 3 hét múlva milyen állapotban van az öcséd!!!
2020. okt. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Rendben
2020. okt. 19. 23:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!