Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Befogod magad oltatni a...

Befogod magad oltatni a koronavírus elleni oltással, amikor meglesz majd?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

2020. okt. 21. 18:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
72%

Legcikibb duma ez a lélegeztetőgépes. :DDDDD

Minden "oltásellenes" "vírustagadó" tudja rég, hogy pont azzal veszik el a túlélés esélyét szegény emberektől akik simán felgyógyulhatnának az influenzából.....ööööö jaj akarom mondani kovidból. :)

[link]

Ideje valami más mantrát kitalálni a riogatásukra. ;)

2020. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
63%

Vakcinagyártásban dolgozom.

Attől fugg melyik cégé lesz kész

2020. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
23%
15-öske meg féligazságát meg nem kell figyelembe venni
2020. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
73%

volt 1 kedves hajléktalan akit megkérdeztek beoltatná-e magát ha tehetné azt válaszolta: dehogy oltatnám nem akarok megpusztulni.

igaza van

2020. okt. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
60%
#21: Szerintem a járványtagadók nem fognak lélegeztetőgépre kerülni, mert nem hagyják magukat. Inkább csendben maradnak és tűrnek otthon, mintsem hagyják hogy megcímkézzék őket koronavírussal és ezt tegyék velük. Szóval miattuk nem kell aggódni, marad gép bőven a másik oldalnak.
2020. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
59%
Meghagyom az EÜ dolgozóknak, időseknek, betegeknek mivel fiatal vagyok. Illetve később ha már tuti biztonságos, és nem kaptam még el, akkor egy antitest teszt után esetleg megfontolom.
2020. okt. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
21%
Egyelőre úgy néz ki, hogy kb. fél év vedettseget fog adni, úgyhogy valószínűleg az lesz, hogy időnként majd beadatom, de nem biztos, hogy mindig...
2020. okt. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
45%

Amikor mar jutott a legjobban raszoruloknak, igen. De nem az orosszal, bar tudom, hogy nem Novitchok.

Es egy ev mulva is be fogom, ha kell. Nincs osszeeskuves-elmeletektol sujtott eletem.

2020. okt. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
50%
Én felanánlom olyannak aki rá van szorulva. Gondolom ebből is hiánycikk lesz szóval én egy ilyen rendes ember vagyok.
2020. nov. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
53%
Kizárt dolog.
2020. nov. 9. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!