Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet koronavírus ?

Ez lehet koronavírus ?

Figyelt kérdés
Hétfőn hivom fel az orvost. Mar egy hete fájdogált a torkom . Tegnap este ota meg elkezdtem köhögni ma mar jon fel ez a váladék is. A mellkasom irtózatosan faj. Lazam nincs,csak hőemelkedésem.
2020. okt. 24. 19:59
1 2
 11/13 Ollókezű Edward ***** válasza:
100%

Ha váladékosat köhögsz, valószínűleg nem, az eddigi adatok alapján a korona száraz, fojtogató lázzal jár, és sokszor előzi meg hasmenés az egyéb tüneteket. Egyébként nekem egy éven van, hogy kétszer, háromszor is van hörgőgyulladásom, amikor váladékot köhögök fel, általában könnyebben zajlik, tavaly év elején vert le nagyon, akkor 5 napig fetrengtem otthon lázasan.


Valaki pedig magyarázza meg nekem, hogy hogy lehet csak úgy saját magamat megfertőzni? A tüdőgyulladás bakteriális vagy vírusos eredetű. Mi köze van hozzá a maszknak?

2020. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
2020. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utsonak. Magunkat nem tudjuk megfertozni, de sajnos teny (viszont maszkhoz semmi koze!), hogy a szerveteunkben vannak ugynevezett fakultativ patogen bacik.

A lenyeguk, hogy benned, rajtad elelnek, nem okoznak gondot, kiveve ha jon egy virus vagy egyeb betegseget okozo baci es az annyira legyengiti a szervezeted, hogy es itt egy eletszeru pelda, nem eleg higy atmegy rajtad az influenza, a vegen lesz egy bakterialis tudogyuszid (amit az amugy benned siman elofordulo altalaban nem betegseget okozo baci fog okozni).

Nalam arcureggyulladast .indig egy siman az orrunkban eldwgelo baci okozott, mindig egy jo kiados megfazas utan...

Kersezonek:

Barmi lehet koronavirus. Ha nincs teszt sose fogod megtudni.

2020. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!