Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hülyeség a maszkviselés,...

Hülyeség a maszkviselés, helyette a nyilvános helyen való beszélgetést kellene korlátozni?

Figyelt kérdés
Igazából mindössze három dolog miatt távoznak cseppek, orrfújás, tüsszentés, beszélgetés. Az első kettőt nem lehetséges maszkban művelni, le kell venni mindenképp a maszkot mindkettő esetén ezért miattuk maszkozni hülyeség. Kivétel a beszélgetés amit viszont egyszerűen csak hanyagolni kellene és már nem is kell a maszk, hisz innentől nincs miért, nem igaz? Komoly vélemények érdekelnének.
2020. nov. 3. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Végül is, ígyis egyre szarabbak az emberi kapcsolatok, egyre több a nárcisz, szopszichopata, a szorongók, mert nem tudják, hogyan kérjenek egy kiflit anélkül, hogy hülyének néznèk őket... miért ne vennénk vissza méginkább a szemèlyes kontaktokból? Rontsunk még a helyzeten, tök jó ötlet!
2020. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
És mi lesz a köhögéssel? Ahhoz például pont hogy jó a maszk. Az pedig lehetetlen, hogy mindenki betartsa azt hogy nem szabad beszélni, tehát sokkal hasznosabb a maszk. Nyilván lehet vitatkozni hogy jó ötlet-e maszk viselés vagy sem, mivel az sem egészséges, ha folyamatosan a saját levegőnket szívjuk vissza stb, de ez már egy másik téma. Nem tudom te hogy vagy vele, de ha direkt leveszed a maszkod amíg tüsszentesz, szerintem nem leszel közkedvelt:/
2020. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

"Igazából mindössze három dolog miatt távoznak cseppek, orrfújás, tüsszentés, beszélgetés. "


A legfontosabb és leggyakoribb esetet kifelejtetted, és ez a lélegzés!

És éppen ez az, ami nem lehet korlátozni!

2020. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Hát igen, a lélegzést még most sem lehet korlátozni:D
2020. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

"Hát igen, a lélegzést még most sem lehet korlátozni:D"


Pedig az AZT betiltanák, TÉNYLEG megszünne a járvány :)!!!!

2020. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így igaz, viszont akkor az emberek belehalnak az oxigénhiányba, innentől kezdve meg értelmetlen ilyen módon megállítani a vírust XD
2020. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
De gondolj bel; többen halnak meg oxigénhiányban, TEHÁT kevesebben halnak meg a vírusban... és végül is... ez a cél, nem? :D
2020. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha az a cél, hogy ne haljanak meg az emberek, a vírus meg pont erre játszik, akkor valóban, viszont ha a lélegzés megszüntetésével előzzük meg a vírust és ebbe nyilván belehalunk, akkor semmi értelme nem volt az egésznek, mert ígyis-úgyis meghalnak emberek, csak nem mindegy, hogy mennyien. A végére már magam is belebonyolodtam. Ez egy ördögi kör... :D
2020. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Befele szabad lélegezni, csak kifele nem...

A probléma felét megoldottam, kicsit polírozzuk még, hátha összejön.

2020. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogy te milyen zseni vagy!

Rendben, igyekszem én is hozzájárulni a megoldáshoz, addig is töröm a fejem🤓

2020. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!