Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha elkaptam a koronavírust és...

Ha elkaptam a koronavírust és meggyógyultam, akkor utána kell maszkot viselnem?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert augusztusban igazoltan elkaptam a koronát és azóta már meggyógyultam és úgye most jópár hónapig immunitást élvezek a koronával szemben, és ha nem kaphatom el akkor nem is terjeszthetem.

2020. nov. 17. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kívàncsi vagyok, én most kaptam el
2020. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Attól, hogy nem betegszel meg tőle újra, attól a vírusok megtelepednek a nyálkahártyádon és ugyanúgy terjesztheted. Na jó nem ugyanúgy, mert nem tusszögöd szét stb. de terjesztheted
2020. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de mivel a szabályok mindenkire vonatkoznak, és nincs rádírva, hogy van ellenanyagod (amit te sem tudhatsz), ezért igen.
2020. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%

Nem, miért kéne? 🤣🤣🤣



Komolyan az ilyen kérdések mögött hány IQ-val ültök?


Van olyan a közlönybe ami kimondja aki elkapta s gyógyult annak nem kell? Jézusom

2020. nov. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Ugyse használ semmit
2020. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

1. Nem válogatják külön a gyógyultakat, szóval kell.

2. Augusztus óta már 3 hónap eltelt, főleg, ha akkor nem voltak súlyos tüneteid, lassan már újra elkaphatod.

2020. nov. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Igen. Nincs külön szabály arra hogy az aki eddig átesett rajta annak ne kelljenn hordania.
2020. nov. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Jelenleg egyszerűbb ezt mindenkitől megkövetelni, mint egyenként ellenőrizni mindenütt, hogy jogosult vagy-e arra, hogy ne hordjál maszkot. Úgyhogy nincs ilyen kedvezmény.
2020. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Honnan jön ez a h.lyeség, hogy aki már elkapta, az nem terjesztheti?
2020. nov. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Attól, hogy elkaptad egyszer, még terjesztheted. Sőt, meg is betegedhetsz másodszor is, mert nem ad életre szóló védettséget, ha egyszer átesel rahta. Van már egy csomó újrafertőződéses eset.
2020. nov. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!