Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol tudom bejelenteni ezt a...

Hol tudom bejelenteni ezt a felelőtlen tanárt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy matek különtanárom, akihez pár hete járok, mert nem vagyok valami jó matekból. Ő asszem egy középiskolai tanár, aki ezzel akar plusz pénzt keresni, vagy nemtudom.Velem együtt 8-an vagyunk egy kis teremben, de semelyik diákon nincsen maszk, csak rajtam volt, de nem esett le nekik, hogy vírus van, es hordani kéne,sem a 800+ fős gimiből jovő matektanárnak,hat pont leszarta. ráadásul ha jól tudom már nem is lehetne ilyen szakköröket tartani.Még egy maszk tábla sincs kiteve sehol. Ez pedig népegészségügyi kockázat, ha jól tudom. Hol tudnám névtelenül jelenteni a tanárt úgy hogy kimenjenek a helyszínre, és eljárjanak vele szemben? ANTSZ? NNK? Vagy sima rendőrség?

2020. nov. 17. 20:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%
10. Én nem vagyok Jéuus krisztus és nem áldozom fel magam ismeretlenekért. Mindenki önmagáért felelős. Nem fogok konfliktusba keveredni feleslegesen. A munkahelyemet is feljelenthetném mert senki nem hord maszkot hiába kötelező. Meg a kollegákkal is cirkuszolhattam volna. Elértem volna, hogy kiutáljanak vagy kirúgjanak. Szuper lett volna. Én hordtam mindenhol, a szobámra meg kitettem, hogy oda csak maszkban lehet bejönni. Nagyjából betartották. Ennyi. Nem kell mindenhol konfliktust keresni. A másik 8 diák is felvehette volna a maszkot magától. Azért odamenni mégegyszer veszélyeztetni az egészségedet, hogy vajon mi lesz a reakció ha szólsz a maszk miatt. Ne haragudj de ez gáz és felesleges.
2020. nov. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

"Azért odamenni mégegyszer veszélyeztetni az egészségedet, hogy vajon mi lesz a reakció ha szólsz a maszk miatt. Ne haragudj de ez gáz és felesleges."

Szerintem is. Ezért érdemesebb illetékes helyen jelezni.

2020. nov. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
20%
En szólnék, hogy tessék maszkot felvenni. Ha nem teszik akkor elmegyek. Olyan egyszerű. Az emberekre is rászóltam korábban a boltba, hogy hordják helyesen, vegyék fel. Ahogy mosr az utcán is rászólok. Nem fogok erőszakoskodni még! Van a családba covid beteg, aki egészséges mégis olyan állapotban van, hogy ... Ha bármi történik onnanstól kezdve nem jóhiszeműen fogok szólni hanem viszek magammal maszkot és erőszakkal ráadom akin nincs.
2020. nov. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
30%

"Van a családba covid beteg, aki egészséges mégis olyan állapotban van, hogy ... Ha bármi történik onnanstól kezdve nem jóhiszeműen fogok szólni hanem viszek magammal maszkot és erőszakkal ráadom akin nincs."

De miért kell megvárni, hogy "valami történjen"? És főleg miért kell megvárni, hogy sokakkal történjen? Miért nem lehet eleve már akkor jelezni a problémát, amikor először felmerül, hogy ne kelljen feláldozni senkit a hülyék miatt? Ez nem "feljelentősdi" meg "rendőrállam", hanem kulturált viselkedés az erőszakos fellépést megelőzendő.

2020. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
64%
#23: ha megpróbálnál "erőszakkal rámadni" egy maszkot, akkor te tuti nem a covidba halnál bele.
2020. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
79%
25 nekem mindig vannak pótmaszkok a fiókomban és ha jön olyan kolléga akinél nincs adok neki egyet. Mert veszélyeztetett vagyok és nem akarom hog maszk nélkül bejöjjenek az irodámba. Megértik és felveszik. Sajnos muszáj megvédenem magam. :( Fel is jelentheném őket az igazgatónál mert amúgy kötelező. De olyan hangulatban nem lehetne dolgozni ami ezt követné. Így nem haragszik meg senki. Vagy aki igen azzal nem tudok mit csinálni, én megtettem mindent az ügy érdekében
2020. nov. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Mindig úgy volt: Egy bolond százat csinál.
2020. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!