Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire találkoztok most...

Mennyire találkoztok most barátokkal és ha találkoztok, akkor hogy élitek meg ezeket a találkozásokat? Mennyire visel meg titeket mentális ez a vírushelyzet?

Figyelt kérdés

Nem tudom már , hogy mi a helyes, de minden találkozást veszélyforrásnak élek meg, viszont a páromat nem kérhetem arra , hogy mondjon le a találkozásokról , ha az minden vágya. Én most a covid miatt nem dolgozom egy hónapig, és én meg is mondtam a barátoknak, hogy most nem szeretnék senkivel sem találkozni legalább egy hónapig.

Azt veszem észre, hogy nagyon más az emberek hozzáállása most a vírusos időszakhoz.

Párom családja ugyanúgy találkozik. Tegnap 8 fős szülinapi bulit tartottunk, meg a barátok is hívtak minket összeülni kicsit...

úgy érzem , hogy ha nem találok ki valami megoldást, akkor mentálisan nem lesz rám túl jó hatással ez a időszak hosszútávon. Nem húzhatom el ezt a teljes izolációt sokáig.

Én kibírom , de a párom nem és ez miatt dühöt érzek, mivel féltem a családtagjaim akikkel szintén muszáj találkoznunk 2 hetente pár napot...ti hogy oldjátok meg és hogy birkóztok meg a tudattal, hogy tulajdonképpen tehetetlenek leszünk ebben a helyzetben.

Mivel nem egyedül élek és a páromat nem szabályozhatom le , ezért valahogy túl kell tennem magam rajta, hogy találkozni fog családtagokkal, barátokkal. Max csak reménykedni tudok, hogy ennek ellenére elkerül majd minket ez a hülye vírus..meséljetek kérlek, hogy ki hogy éli meg mentálisan ezt a helyzetet?



2020. nov. 18. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Nem életszerű ez. Ez a család.

Es en? Egyedulallo vagyok, nen is fiatal, mkst ne randizzak évekig, felve es maradjak egyedul, gyerekbol is fussak ki??


Beszeltem mar idegennel is maszk nelkul, egy par pillanatig paraztam orakkal kesobb, de akkor eszembe jutott, amit irtam elobb

2020. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Úgy élem meg mentálisan ezt a helyzetet, hogy nem görcsölök, nem parázok. Ha el akar kapni a vírus, akkor így is-úgy is el fog. Csak a szülőkkel találkozunk heti szinten egy napot (pár órát) nincs puszilkodás stb. Ahová megyünk maszkot feltesszük, hazaéréskor első a kézmosás, ha útközben vagyunk, akkor kézfertőtlenítő. Semmi mást nem csinálunk.
2020. nov. 19. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Mi ugyanúgy találkozunk, mint előtte. Néhány rettegő barátunkkal nem, de értük nem is kár, ha már így meghülyültek.
2020. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én otthonülős vagyok, szóval ez a része nem igazán rázott meg.
2020. nov. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Optimistán. Védeni kell a szabadságjogainkat, amit apránként, alattomosan próbél a hatalom elvenni az emberiségtől idén. Az emberiség szabadságjogait alaptalanul elnyomó rendelkezések ellen LIPCSÉBEN, 2020.nov.7-én -mint a videón is látható- a rendőrök, valamint számos orvos kiállt a nagyszámú tüntető mellé, orvosok -nevüket, arcukat vállalva- kinyilvánították, hogy a covid rendelkezések megalapozatlanok, alaptalan hisztériakeltésről és félelemkeltésről szólnak, nincs orvostudományi alapja a tömegmédia általi félelemkeltésnek, és a hatalom általi rendelkezéseknek:


Videó:

[link]

"wir fordern das sofortige ende aller beschrankungen der freiheit und der grundrechte"

=

"követeljük a szabadság és az alapvető jogok korlátozásának azonnali megszüntetését"


Fotók:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]



BERLINBEN pedig 2020,aug.29-én

legalább egymillió200ezer ember vonult az utcára tüntetni, a coviddal összefüggő, az emberiség szabadságjogait alaptalanul elnyomó rendelkezések ellen,

ahol

Robert F. Kennedy Jr.,

a 60-as években megölt Kennedy elnök unokaöccse tartott őszinte, lelkesítő beszédet:


https://www.youtube.com/watch?v=jA-HfdaolRU


https://www.youtube.com/watch?v=g2ymi0Nf4CY

2020. nov. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Engem cseppet sem zavar, mivel rühellem az ilyen állandó mászkálást, látogatást, összejöveteleket. Hálisten nincsenek hülye offline értekezletek, konferencicák, meg "összetartások".
2020. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Mi találkozások előtt néha fokhagymásat eszünk és így meg van oldva a helyzet :) Senki nem akar olyankor találkozni velünk, aki pedig igen, az messzebb áll. Bár aki covidos az már ezt sem érzi, de akkor legalább látjuk rajta hogy gyanús. Egyébként megvisel, mert rohanni kell este hogy hazaérjünk, és hiányzik az az 1-2 óra pluszban, amit be tudnánk osztani. Szoktunk esténként sétálni aminek most lőttek, be kell a napba valahogy suvasztani, ami nagyon rossz.
2020. nov. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem haverom hozta le a covidot Pestről, előtte Fradi meccsen volt, valószínűleg ott kapta el. Anyját is megfertőzte, akinek ez miatt fontos agyműtétet kellett halasztani. Szünni nem akaró köhögésem volt, ami jelentősen enyhült, időnként enyhén szédültem, nyirokcsomók duzzadtak, csökkent az étvágyam és alig érzek szagokat, ízeket. A 71 éves anyám akivel egy háztartásban élek jelenleg tünetmentes. Orvossal nem beszéltem. Itthon vagyok, mivel kiadták a maradék 10 nap szabadságomat. A munkahelyem több féle maszkot, gumikesztyűt, fertőtlenítő szert hónapok óta rendszeresen biztosít számomra.
2020. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
#5 Van még remény ezek szerint, nincs talán az emberiség halálra ítélve, s győzni fog a józan ész. Bizakodó vagyok. 👍🤝💪
2020. nov. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó vagyok. Na, néhány lepontozó nem rendelkezik józan ésszel. De én velük kapcsolatban is bizakodó vagyok. 🙂💪❤️
2020. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!