Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mától az autistáknak nem kell...

Mától az autistáknak nem kell maszkot viselni sehol! Szerintetek mennyire fog megszaporodni az autizmussal együtt élők száma Magyarországon a következő hetekben?

Figyelt kérdés
2020. nov. 20. 01:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez melyik jogszabályban van?
2020. nov. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
76%
2020. nov. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Oda van írva, hogy a szövetség által kiállított igazolás kell. Nem fognak tömegeket újonnan autizmussal diagnosztizálni.
2020. nov. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és ha lefizeti a háziorvost ?
2020. nov. 20. 01:54
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerinted minden háziorvos ennyire hülye, hogy ilyenbe belemenne?
2020. nov. 20. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért ne felejtsd el hogy elég sok autista van aki tudna maszkot viselni mi lesz hogyha ők se foglak ezután?
2020. nov. 20. 02:20
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Ne rugozz az autistakon, nem ok jarnak tomegesen rosszul viselt maszkkal, es az is egeszen biztos, akik nem kepesek viselni, olyan diszfunkcionalisak a mindennapi feladatokban, hogy kiserovel keveset mozognak.
2020. nov. 20. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én konkrétan tudok olyan Asperger-szindrómás az aki most ujjong mert idáig is ellenezte pedig tudtam volna viselni most már nem fogja az biztos és amúgy teljesen egészségesnek tűnik de mégis van papírja… Lehet ez a kisebbség de van ilyen
2020. nov. 20. 02:27
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
A mázlista!
2020. nov. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dorci1999 ***** válasza:
87%
Nagyon enyhe autizmusom van, átlagos az intelligenciám , és az autisztikus tüneteim is enyhék. Van papírom erről, de viselem és viselni fogom a maszkot, amikor kell. Egyrészt mert szabály és ha mindenki betartja akkor miért ne tudnám én is betartani, másrészt ezzel csökkentem picit a terjedését a vírusnak. Harmadrészt nem tartozik másra, hogy aspergeres vagyok, ha rákérdeznek hogy miért nincs rajtam maszk. El tudom viselni a maszkot. De vannak olyan autisták, főleg súlyosabbak, akik nehezen viselik el a maszkot, mondjuk olyan érzésük van egy maszktól, mintha pókok mászkálnának az arcukon. Szóval kellemetlenebb érzés nekik egy maszk hordása, mint egy átlagembernek. Jellemző lehet az autistákra, hogy adott másoknak semleges ingerre érzékenyek. Az meg, hogy ezek után mindenki autizmussal fogja diagnosztizáltatni magát, eléggé rossz gondolat, mivel nem adnak a semmire autizmus diagnózist. Ráadásul nem diagnosztizálhat akármilyen orvos, főleg nem egy háziorvos ilyennel. Akik meg autizmus diagnosztizálással foglalkoznak, rájuk is várni kell hónapokat míg az ember sorra kerül.
2020. nov. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!