Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem ferfi vagyok...

Mi lehet velem ferfi vagyok es vilag eletemben racionalisan gondolkodtam de most mintha valami osszetort volna?

Figyelt kérdés

Ugy erzem nincs ertelme elni mert nem tesz boldogga semmi. Van egy gyonyoru baratnom akivel most nem vagyok egyutt es csak 6 honap utan lathatom, megvan mindenem probaltam eddig ugy elni az eletemet hogy boldog legyek orulni mindennek. Utazni a vilagban es spiritualisan is fetoltodni.


Most jott el a pillanat azt erzem, hogy nincs celom. Nem tudom kikeszultem. 25 vagyok es soha nem csinaltam ilyet de valamiert bogok most. Mire lenne szuksegem nem erzem hogy kene barmi de annyira a padlon vagyok most. Mit tegyek.


Vagy ennyire hianyozhat a baratnom? Lehet ez?


2017. jan. 2. 01:57
 1/1 anonim válasza:

Valószínű, hogy a barátnőd miatt alakult ez ki nálad, mert hiányzik.

Én is alapjáraton vidám vagyok, és mindig van valami célom, de 20 napig nem láttam azt a fiút akit szeretek, és teljesen magamba zuhantam. (Holnap fogom azóta látni, és már jobb is a kedvem).

Tudom sok idő, de addig is kitartás, és próbálj meg jó dolgokra gondolni, meg valami programokat kitalálni pl barátokkal :) 17/L

2017. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!