Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért azokat a dolgokat...

Miért azokat a dolgokat tiltogatják európaszerte, ami az ellenállóképességet és a gyógyulási esélyeket javítaná?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen minden tilos, konditerem, sportolási lehetőségek, pl. el tudom képzelni milyen veszélyes a tenisz. Szauna sem ok, pedig állítólag 100 fokon már “megdöglik” a vírus.


Cserében minden értelmetlen marhaság kötelező, mint pl maszk. Németeknél látszik tisztán hogy az őszi hullám ugyanúgy ugrik maszkkal, mint a tavaszi maszk nélkül. De azért hordani kell. Ha nem elég a hatás, akkor parkolóban is. Ha nincs hatás akkor az utcán is. Majd otthon.

Mi értelme? Kb olyan mint egy ismerősöm a magas talajvíznél a földbe vájt picénél elkezdte szivattyúzni ezerrel a vizet az utcára. Persze semmit nem apadt. 4 hét után a víz magától elment, amikor jött a szárazság, de ő szentül meg volt győződve hogyha nem szivattyúz (le is égett 3 hét alatt), akkor sosem ment volna el a víz.


Meg hová vezet hogy mindneki vastagon keni magát izopropillal?

Lesz még egyáltalán immunrendszer?



2020. nov. 26. 12:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ezt nevezik köznyelven légiós betegségnek, nem?
2020. nov. 28. 16:43
 12/20 anonim ***** válasza:
7%
Igen a légiós betegség. Így tudják fenntartani a fantomjárványt. Minél jobban kötelezik a maszkot, annál súlyosabb lesz a helyzet. A maszkosdi előtt nem is voltak betegek.
2020. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%
Akkor gondolom a 30 éve operáló, COPD-s láncbagós sebész is legionellózisban fog elpusztulni, aki minden nap minimum 6-7 órán keresztül maszkban van, évtizedek óta. Jó vicc
2020. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
7%
Az orvosnak dobozszámra ott vannak a maszkok, kórházi fogyóeszköz. Akár 5 percre is felvesz egy vadiúj maszkot, míg beszél egy beteggel. Meg egy orvos tisztában van a maszkhordás veszélyeivel. Sőt nagyon jól tudják az orvosok milyen betegséggel állnak szemben nap mint nap. Csak nem mondhatják meg az igazat.
2020. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

Szerinted egy másfél órás, három, hat, vagy több órás műtét közben a sebész kolléga ki be rohangál maszkot cserélni? Segítek, végig ugyanaz van rajta, utána se cseréli le ha nincs idő és jön a következő műtét. És ezt csinálja minden nap, minden évben, élete végéig.

Én orvos vagyok, de kérlek, világosíts fel, hogy miért is veszélyes a maszk és mit is titkolunk el?

2020. nov. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"A maszk hordása ugyanolyan betegséget okoz, mint a légkondi ha nem cserélik rendszeresen a szűrőjét."

Senki se mondta, hogy szűrőset hordjál.

2020. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%

"pont a kötelezés az amivel edzésen is el lehet kergetni a világból. :)

Valamiért sosem ment olyan lazán mint másoknak."

Akkor épp itt az ideje, hogy elkezdd gyakorolni! Rád fér.


"itthon a pincében a 2.05 m pont kevés a bénázásomhoz"

Nem csak a pincében lehet.

2020. nov. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Vannak dolgok amit nem érdemes eröltetni. Egyik a spárga, 16 évesen sem ment, 40 felett sem fog. Szerintem a kötél is hasonló, ha eddig nem eröltettem.


A pincéhez annyit, az egyetlen hely ahol nem dübörög a szomszédnak ha ugrálok. A szabadban meg kb annyi hogy akkor futni is mehetnék.

2020. nov. 29. 12:58
 19/20 anonim ***** válasza:

"akkor futni is mehetnék"

Mehetsz, igen. Nincs megtiltva.

2020. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Feljebb kifejtettem mi az akadálya késő ősztől.
2020. nov. 29. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!