Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mi lesz dec.10.-e...

Szerintetek mi lesz dec.10.-e után? Megnyitnak mindent újra vagy?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel ki mit szeretne. Hanem az vajon mit fog lépni a kormány? Szerintem ha nem lenne karácsony maradna a szigorítás ahogy most van. De így elképzelésem sincs,hogy reagálnak majd az ünnepre?
2020. nov. 26. 22:33
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Ez mire válasz már bocs?
2020. nov. 26. 22:59
 12/38 A kérdező kommentje:
Te aztán okos vagy. A kórházakban nincsenek emeletes ágyak. Kezdjük ott. Lélegeztetőgépeket meg ha lennének sem lehetne működteni róla.
2020. nov. 26. 23:00
 13/38 A kérdező kommentje:
Nem melleseleg ennyi személyzet sincs. Látszik, hogy "jól" átgondoltad a választ. :D
2020. nov. 26. 23:01
 14/38 anonim ***** válasza:
50%

Okoska! Az 5-ösben leírtam amit olvastam erről. Te kötsz bele mindenbe s értetlenkedsz. Üsd be a Google - ba, hogy Franciák COVID december 15 után.

Komolyabb választ nem lehetett írni.

2020. nov. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a karácsonyi ünnepekre az éjszakai kijárási tilalkat felfüggesztik, de alapvetően marad minden.
2020. nov. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%
Átmeneti enyhítések jöhetnek, mondjuk január 2.-a éjféllel bezárólag. Azt például el tudom képzelni, hogy erre az időszakra a külföldről hazaérkezőknek kevesebb karantén lesz (mondjuk 5 nap).
2020. nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

14. Persze a franciáknál emeletes ágyakon látják el a betegeket dec.15 után. 🙈

A többi véleményt köszönöm.

2020. nov. 27. 10:27
 18/38 anonim ***** válasza:

Az este 8-ból 11 vagy éjfél lesz így a boltok is nyitvatarthatnak késő estig.

A lusta iskolások téli szünetig tovább dögölhetnek otthon, de jan 4-től suli.

Egyébként meg tök mindegy mit csinálnak, mert az eddigi korlátozásoknak sem volt semmilyen hatása a görbére, így az eltörlésüknek sem lesz.

2020. nov. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Az előző kijárási tilalomnál is 2 hónap múlva lett eredmény. A gimiseket mondjuk pont nem hiszem, hogy visszaküldenék a suliba. Max ha nagyon sokat javulna a helyzet. De abban kételkedem januárra. Egyébként nem döglenek otthon mert online oktatás van. A szomszéd kislány épp, hogy le tud futni a kutyával 2 óra között 5 percre és délutánig tanul. Később évegez mint én a munkával. 18. akkor szerinted mit kéne tenniük? Megvárni amíg megtelik az összes kórházi ágy és haljon meg mindenki otthon akinek nem jut ellátás?
2020. nov. 27. 23:29
 20/38 anonim ***** válasza:
Az iskolabezárások nem befolyásolják a járvány lefutását. Ez csak egy mítosz. És látszik a grafikonokon is. Januárban biztos, hogy lesz rendes oktatás.
2020. nov. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!