Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mi lesz dec.10.-e...

Szerintetek mi lesz dec.10.-e után? Megnyitnak mindent újra vagy?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel ki mit szeretne. Hanem az vajon mit fog lépni a kormány? Szerintem ha nem lenne karácsony maradna a szigorítás ahogy most van. De így elképzelésem sincs,hogy reagálnak majd az ünnepre?
2020. nov. 26. 22:33
1 2 3 4
 21/38 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Szerintem marad februárig ami most van.
2020. nov. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
0%
19: Ha rajtam múlna, és az én kezemben volna, holnaptól minden visszaállhatna olyanba, mint március előtt. Fertőtlenítő a nyilvános helyeken maradhat, kórházak legyenek felkészülve, és ennyi. A gazdaság összeomlása sokkal több halottat fog hozni, mint az idei év (ami eddig alulhaladja a múlt évet).
2020. nov. 28. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
22. Kórházak legyenek felkészülve? Nem zavar, hogy fel vannak készülve de véges a kórházi ágyak száma és az ellátó személyzetéé is? Nem lehet pikk pakk új kórházakat építeni új embereket orvosnak ápolónak kiképezni? Elregélnéd mi legyen azokkal akik majd kórházi lezelésre szorulnak de nem lesz nekik hely? Nem csak a koronások? Hanem ha valaki szívrohamot kap, balesetet szenved? Mi lesz vele? Ott hal meg az út szélén? Nem fog több halottat hozni a gazdasági romlás. Aki egeszséges tud alkalmazkodni. Ez hazugság. Ilyet az mond aki képtelen elviselni hogy nincs buli.
2020. nov. 28. 09:23
 24/38 A kérdező kommentje:
20 dehogynem. Látod ebbrn biztos vagyok hogy nem lesz. Sőt szerintem a kicsiket is haza fogják küldeni. Már egyre többen veszik ki a suliból oviból a kicsiket is ahol beteg szülő meg nagyszülő van.
2020. nov. 28. 09:25
 25/38 anonim ***** válasza:
23: Ugyanaz lenne velük, mint a H1N1, a SARS, a madárinfluenza és a többi s****ág idején. Meghalnak, sajnálatos, ha ismertem gyászolom, de az élet attól megy tovább.
2020. nov. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Neked nincsenek szüleid meg rokonaid barátaid? Ők is meghalhatnak. A felsorolt járvanyoknál nem teltek meg a hazai kórházak! Más helyzet volt. Ha valaki elveszíti az állásá az is rossz de nem hal bele. Úgyhogy az élet védelme az első. Persze ha elkapnád és rosszul lennél elsőként követelnéd az ellátást. Akkor most te ezzel a hozzáállással ha beteg leszel gondolom nem fordulsz orvoshoz nem hívsz mentőt nem terheled az egészségügyet? Ha meghalsz meghalsz.....az élet megy tovább. ;)
2020. nov. 28. 09:47
 27/38 anonim ***** válasza:
26: Vannak szüleim, és el is kapták pont most. (Nem kamu, tényleg erről van szó.) Nem tudni, mi lesz velük. De ennek dacára sem pártolom az ilyen szintű bekorlátozást, és evvel még ők is egyetértenek.
2020. nov. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

24-es

Nézd már meg a számokat, ne makacskodj. Nemhogy csökkent volna, hanem még jobban nő, pedig már 2 és fél hete zárva az iskolák, nincs semmilyen pozitív hatása, káros. A vírus a magánszférában terjed. Korábban legalább a vonaton, meg az iskolában maszkban voltak, most már egyetlen percet sincsenek abban.

2020. nov. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Nekem minden ismerősöm úgy kapta el, hogy a gyerek hazavitte a suliból vagy itt dolgozik. Ennyit erről 28. Szerencsére nem ti fogtok dönteni. A 14 éven felülieket nem fogják visszaküldeni. A tanár pedig nem fogyóeszköz bérminimumért! Olaszországban pl karácsonykor a családosok 1 fő vendéget fogadhatnak. Az egyedülállók 2őt. Ennek fényében is sem lesz habcsidőzsi. 27. Az enyémek viszont örülnek neki és be is tartják. Nem is kaptak el. ;) és nem ia fogják!
2020. nov. 28. 12:46
 30/38 anonim ***** válasza:

Ja, persze, te aztán tudod, hogy mindenki kizárólag a saját gyerekétől kapta el. Máshol nem is mászkált nyilván, egész nap otthon ült az a felnőtt. És most kitől kapja el az a sok ember, a gyerekek otthon ülnek, nem?

Januártól mennek vissza a középiskolások.

2020. nov. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!