Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mi lesz dec.10.-e...

Szerintetek mi lesz dec.10.-e után? Megnyitnak mindent újra vagy?

Figyelt kérdés
Nem az érdekel ki mit szeretne. Hanem az vajon mit fog lépni a kormány? Szerintem ha nem lenne karácsony maradna a szigorítás ahogy most van. De így elképzelésem sincs,hogy reagálnak majd az ünnepre?
2020. nov. 26. 22:33
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Igen. Tudom mivel HOban dolgozunk és a kollegáim nem mennek most sehova. Sokan még a kaját is rendelik. Barátaim is HOban vannak, nem mászkálnak. Nem ül otthon a sok gyerek. A 14 év alattiak járnak iskolába óvidába. Nem fognak visszamenni a gimisek januártól ez biztos! Hiába kárálsz itt. Egyébkénz látszik, hogy nincsenek emberi kapcsolataid. Tudod mi tartjuk a kapcsolatot online a barátokkal, rokonokkal, ismerősökkel. Vannak közös filmnézések, bulik meg társasjáték stb. Szomorú ha neked senkid nincs. Nem csoda ha így megkeseredtél és nem bírod ki a 4 fal között meg nem érdekel ki hal meg. Csak neked legyen jó.
2020. nov. 28. 18:17
 32/38 anonim ***** válasza:

Milyen 4 fal között? Járok melózni.

Biztos, hogy lesz középiskola, majd meglátod.

2020. nov. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
31: Vagy pedig egyszerűen élni akar rendesen, és nem "online találkozókkal" hülyéskedni.
2020. nov. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Alkalmazkodni kell. Most ez van. Szerintem neked nincs is kivel lenni amúgy sem. Az ilyen önző embereket senki nem szereti. Suli pedig nem lesz. A pedagógusok a kicsiket is haza akarják küldeni. Még nem sikerült elérniük de annak is eljön az ideje. A döntéseket pedig nem te hozod! Képzeld mindenki élni akar rendesen. De jelenleg világjárvány van. Így másképp kell élni. Te meg egy életképtelen vagy ha ennyire nem megy. ;) További jó szenvedést.
2020. nov. 28. 21:43
 35/38 anonim ***** válasza:
34: Szerintem az az életképtelen, aki a hatalmaskodók minden szavára ugrik, és bebeszéli magának, hogy minden jól van így.
2020. nov. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

34-es

Szerencsére nem is te hozod a döntéseket! Ne hisztizz már.

2020. nov. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
35 eddig semmi értelmes alternatívát nem mondtál. Az nem alternatíva, hogy menjen úgy az élet mintha nem is lenne járvány aki beteg lesz azon meg átlépünk, nem számít ha meghal. Gondolom kedves szüleid sem kérnek orvosi ellátást hanem ha úgy alakul csendben meghalnak mert ez így normális. ;)
2020. nov. 28. 23:33
 38/38 A kérdező kommentje:
És 35 kettőnk közül nem én érzem magam szarul. Nekem minden rokonom és gyermektelen barátom egészséges. Az kultúrált ember védekezik és nem veszélyeztet másokat. Ennyi. Ha mindenki így tett volna most nem lennének korlátozások. Köszönd saját magadnak.
2020. nov. 28. 23:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!