Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pozitív lett a koronavírus...

Pozitív lett a koronavírus gyorstesztem , ennek ellenére a PCR teszt lehet még negatív?

Figyelt kérdés

Járt már valaki így?

Az a fura, hogy amit utána itthon elvégeztünk orr-garat tesztet az meg full negatív lett.

Nyilván, lehet magunknak nem tudtuk tökéletesen megcsinálni, csak arra lennék kíváncsi, hogy járt már valaki itt úgy , hogy fals pozitív eredményt adott a gyorsteszt?



2020. nov. 30. 13:15
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

De az igm volt pozitív nem az Igr. Az igm a most zajló fertőzést mutatja az igr mutatja a már lezajlott fertőzést...

Ezért nem értettem, mert az igm az ugye az éppen zajló fertőzést mutatja, és tünetem a torokkaparáson kívül aznap amikor megfújt kicsit a szél nem volt.

2020. dec. 5. 00:45
 22/24 anonim ***** válasza:

Mennyi idő telt el a kettő között?


Lehet ez az idő már elég volt ahhoz, hogy a pcr negatív legyen, illetve az igm is már gyógyuló szakaszt jelent, csak rövidebb távú, mint az igg.


A másik lehetőség, hogy az igm álpozitív vagy a pcr álnegatív volt.

2020. dec. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

hát mivel tünetem sem volt és én úgy gondolom, hogy nagyon kevés az esélye hogy elkaptam valahol , mivel nagyon vigyáztam ezért én azt gondolom , hogy a gyorsteszt lett fals pozitív.

4 nap telt el egyébként a pozitív gyorsteszt és a negatív PCR között..

Hát....nem tudom...

Majd meglátjuk , hogy mit mutat az igg ha megint tesztelem magam, mert ugye ha már átestem rajta, akkor elvileg az egy darabig megemelkedik.

2020. dec. 5. 11:31
 24/24 anonim ***** válasza:
Nem látunk bele a testedbe. De azt tudjuk, hogy sok a tünetmentes fertőzött, illetve hogy ha a gyorsteszt pozitív, akkor nagyon sanszos, hogy az illető pozitív. Ezt interpretáld úgy, ahogy akarod, de nem tudom miért van ekkora jelentősége számodra. Ha negatív lett a PCR, örülj neki.
2020. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!