Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik, hogy visszaestem a...

Létezik, hogy visszaestem a covid miatt?

Figyelt kérdés

Kb két hete lett pozitív tesztem, megfázásos panaszokkal, igazából nem is gondoltam volna, hogy covidos vagyok. Aha, rá 2 napra jött a fekete leves..2 nap folyamatos láz, gyengeség, 1 nap szusszanás, majd folyamatos mellkasi nyomás, enyhe fájdalommal, nonstop magas pulzus, légszomj. 3 napig tartott, néha azt hittem meghalok, de elmúlt, szinte egyik napról a másikra.

Néhány napig már egész jól voltam, tegnap este óta azonban ismét tapasztalom ezt a mellkasi fájdalmat, nyomást, és a magas pulzust...nyugalmi helyzetben is úgy érzem ki akar ugrani a szivem.

Ma vesznek egyébként pont tesztet ismét, hogy pozitív vagyok-e még ( a betegség 14. napján vagyok).

Ez még lehet covid? Vagy szövődmény? Vagy túllaggódom?

Előre is köszi a válaszokat.

26L



2020. dec. 3. 08:57
1 2
 11/14 anonim válasza:
61%
Utolsó esetleg kiderült már, hogy negatív vagy e? Én is a harmadik tesztemet várom már 21 nap lesz alig vannak tüneteim remélem negatív lesz....
2020. dec. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kicsit azt hiszem jobban vagyok köszönöm, várom a pcr teszt eredményét, kíváncsi leszek.

Kitartást mindenkinek!

2020. dec. 5. 13:44
 13/14 anonim ***** válasza:
89%
11-es, pozitiv lett a 3. Is, de beszeltem antsz-szel, es mondtak hogy van akinek honapokig is pozitiv, de mar nem fertozokepes. Fel os oldottak a jarvanyugyi elkulonitesem szerencsere
2020. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
60%

Szia!

Én pont így vagyok!


Azt hittem kikeveredtem belőle,és ugyanezek a tüneteim! Fáradékonyság,magas pulzus,légszomj!

Nov.13.-án kezdődtek a tünetek,rá 10 napra negatív volt a gyorsteszt!Azt olvastam,hogy akinél enyhe volt a vírus lefutása,mint ahogy nálunk is,sokkal több esetben alakul ki szövődmény! Kitartást,jobbulást!

2020. dec. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!