Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » (Muszáj megkérdeznem). Ti...

(Muszáj megkérdeznem). Ti mennyire hisztek ebben a covid-19ben és mi a véleményetek a helyzetrő)?

Figyelt kérdés
Több oldalon néztem körül, mint a "vírustagadók", mind a "vírushívők" álláspontját. Szeretném a ti véleményetek is megnézni erről.

2020. dec. 13. 23:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos úgy viselkednek az emberek, mint egy hisztis óvodás. Most komolyan, itt senki sem volt még beteg soha? Akkora átverés az egész, hogy ihaj. A halottak száma alacsonyabb mint tavaly ijenkor, de járvány van. Persze, virushit járvány. A tesztek nagyrésze kamu, kólára, lekvárra, banánra, motoroljara is pozitív eredményt ad. Ja és a lényeg, mintha máskor nem haltak volna meg emberek. Máskor is pont ugyanennyien haltak meg, csak nem fogták rájuk az influenzát meg hasonlókat! Autóbalesetben is meghalnak, mégsem tiltják be az autókat. Dohányzás miatt ezerszer többen, de azt lehet. Érbedjetek már fel!
2020. dec. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21

[link]

2020. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
2020. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
88%

Egy kis szaglásvesztés és némi lábadozás miatt kellene összeszarni magunkat és egy életen át rettegve bújkálni előle? Komolyan?

Kösz, de nem.

2020. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 igasság válasza:

Eleve van vírus de a számokat biztos módosítják...Szóval szerintem a ko**** sehogy sem cselekszik helyesen legalábbis Magyarországon

Ha van akkor a számok súlyosabbak

Ha nincs akkor meg felfújták hogy a ko******** több pénze legyen szerintem

2020. dec. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!