Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Örömmel tölt el, hogy itt van...

Örömmel tölt el, hogy itt van a vakcina?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 22:56
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
83%
Nekem most már komolyan fizikai fájdalmat okoz az emberekből áradó sötétség... az senkit se zavarjon, hogy egy ilyen vakcinát igenis “össze lehet dobni” ennyi idő alatt, ha van rá pénz és nem nehezíti a dolgot a bürokrácia, arról nem is beszélve, hogy ez a fejlesztés és kutatás már jóval azelőtt elkezdődött, hogy Ti felvásároltátok volna márciusban az utolsó wc papírt is. Biológus vagyok, elhiheted nekem, hogy így van. A chippelésre pedig csak annyi a kommentem, hogy nem kell itt oltásba rejtett chiptől rettegni, amíg mindenkinek ott lapul a zsebében egy okostelefon, amivel bármikor lekövethetnek. Esküszöm a múltkor csak beszélgettünk a férjemmel egy áruházról és egy órával később már ott vigyorgott egy facebook hirdetés róla... szerintem az a para, nem egy oltás. Persze mindenkinek szíve joga nem beoltatni magát, de akkor ne picsogjon, ha korlátozzák. Én már szeretném, ha ennek vége lenne és az egy éves gyerekem kicsit szocializálódhatna, mert ez nekik árt leginkább.
2021. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon igazat adok neked 52-es, és akkor már írjuk le, hogy az oltás is a SARS óta áll fejlesztés alatt, a mostani vírus is egy SARS-nCoV-2.
2021. jan. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
0%
Hadjátok már békén az embereket! Nem kell vakcina, ha meg egy influenzaszerű izébe beledöglik valaki akkor cső. Mwkkora baromnak kell lenni ahhoz, hogy komolyan hidj a demokrácuában, és közben folyamatosan az emberek jogaival mennek szembe..... Nemmellesleg egy vak cina 95? Franc.... 20% hatással bír..... Nem egy 7 hónap alatt bill gates valagábol előrángatott gagyi izrael (káromkodáshelyettesítés volt) fogja megmantini a világot efy olyan vírustol, amit keresni kell, hogy rájöjjenek, hogy benned van..... Persze, ha pesti osztrák-zsidó-szláv keverék vagy, oltasd magad, mert csak ártasz....
2021. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon örülök, szerencsére én már meg is kaptam az első adagot, a másodikra várok.
2021. jan. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 A kérdező kommentje:
#53 Vannak bajok a toronyban... :D
2021. jan. 14. 17:03
 56/59 anonim ***** válasza:
67%
Szintén megkaptam az első adagot.
2021. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
19%
Mi a francnak kell vakcina, ha már egy új mutáció van?
2021. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:
#57 Olvass utána!
2021. jan. 15. 23:16
 59/59 anonim ***** válasza:
77%
Az új mutáció ellen is védenek az RNS vakcinák.
2021. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!