Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Eg.ü.dolgozóknak (kvázi)...

Eg.ü.dolgozóknak (kvázi) önkéntes a koronavírus oltás beadatása? Nincs kényszer? Indirekt módon se (nem dolgozhat az eg.ü-ben, ha nem oltatja magát)?

Figyelt kérdés
Létezik jelenleg olyan kategória, embercsoport stb, akiknek direkt, vagy indirekt módon kötelező a koronavírusvakcina beadatása Magyarországon? És külföldön?

2021. jan. 4. 16:44
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

Mit érveljek? Akármit hoztam, ráfogtad, hogy áltudomány, vagy hogy megrendelésre készült, bármiféle ellenérv vagy bizonyíték nélkül :D semmi se jó neked.


Szánalmas vagy. De leszarom. Fossál minden orvostól, minden vakcinától (igaz, gyerekkorodban kaptál már jópárat, és semmi bajod, de fossál), mindenféle tudománytól :D


Én és a családom meg alig várom, hogy beoltassuk magunkat, és ne kelljen többet aggódni az idős rokonaim egészségéért. gődényéknek pedig börtönben lenne a helye, ékes példája vagy a hülyítésük eredményének :(

2021. jan. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
2021. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:

Megy az utalás, kedves-kém. ;) Na de, viccet félretéve, elég gyerekes dolog kivetítened a hibádat, valós érvelés nélkül.


Én csupán érveltem és linkeket mutattam, a dolgok fonákjáról, a dogmáitok ellenére.

De neked nem tetszett egyetlen tudományos érv se, melyeket linkeltem,

mert a pénz és a hatalom, és/vagy a fősodratú tévé által covidmegfélemlítés meghülyített téged.


Értelmes ember végiggondolja inkább az érveket pro és kontra. Én már többször végiggondoltam az érem másik oldalát,

de az nem állta meg a helyét.


Akik erőltették, téves / hazug meglátásnak bizonyult.

Amikor ráérek, továbbra is nyitott vagyok, ha tud valaki rajtam kívül ténylegesen érvelni, illetve VALÓS tudományos bizonyítékokat mutatni, mint én.

2021. jan. 8. 23:31
 44/53 A kérdező kommentje:

És a "teérvelésihibád" linket egyébiránt én is ajánlom a kötözködő, a hatalomnak önmagát gondolkodás nélkül alávetőknek.

Én tisztán érveltem, és linkeltem tudományos bizonyítékokat.

2021. jan. 8. 23:33
 45/53 anonim ***** válasza:
Sötét mint az éjszaka... Na szia
2021. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

Az éj valóban sötét, de nem kell aggódnod, annyira nem vagy sötét, még meg tudod magad menteni. :) Áldás békesség! Szurkolok ahhoz, hogy jó irányba kerülj. :)


(Nem, nem vagyok vallásos, bár tudomásul veszem, ha valaki az. Pontosabban szólva ha az már dogmatikus szintű, mint a te eseted, ott már maga alatt vágja a fát az illető, és az nem annyira jó neki, meglátásom szerint...)

2021. jan. 8. 23:39
 47/53 anonim ***** válasza:
2021. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
65%
Ez az ember (a kérdező) VALÓBAN hiszi, amiket ír, és úgy tűnik, bármilyen fura is ez számunkra, VALÓBAN jót akar azzal, hogy győzköd bennünket. Az ő világában VALÓBAN neki van igaza. Ennél fogva nem lehetséges meggyőzni, nincs értelme próbálkozni, nincs értelme vitatkozni vele!
2021. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:

Önigazolásnak hívják a kommunikációs hibát, illetve ez esetben trükköt, amit alkalmaztál, előző. :)


Lefordítom magyarról magyarra az -egyébként ósdi- trükködet:


"Én, a jan. 11. 22:52-es hozzászóló SEM találtam fogást a kérdezőn, aki jüózanul érvel, ezért most egy őjabb módon próbálom lejáratni -amivelé magamat járatom le valójában-, nevezetesen avval, hogy


ISMÉT ÉRVELÉS NÉLKÜL


lehülyézem a kérdezőt. Pl oly módon, hogy a saját hibámat kivetítem rá, mégpedig azt, hogy hitet képviselek, iletve borítékolták nekem a választ, olyat, ami ellentétes az egyébként érvelni tudó -és NEM hitet képviselő- kérdező meglátásával. Azaz a kérdezőt hívónek állítom be, mint oly sokszor, alaptalanul lekezelő módon pl összeesk."elmélet hívőnek", vagy egyéb "hívőnek" állítom be a kéredzőt, alap nélkül."


Lefordítottam az előző hozzászóló megnyilatkozását.


A lényeg, hogy ISMÉT NEM ÉRVELT senki, a hozzószólók közül (rajtam kívül), pedig nyitott vagyok arra, hoyg a más meglátást képviselők is érvelhessenek.

Csak hát nem tudnak, és/vagy nem akarnak,. mivel avval lebuknának.


(Így is lelepleztem a hazug hozzáállásukat, egyébiránt, mint látható.)


Az érvelni nem tudás alatt értem természetesen azon eseteket is, amikor valaki érvnek látszó infót közöl, ami csak látszólag "érv", de logikai bakikkal, önellentmondásokkal tarkított, meg féligazságokkal, csúsztatásokkal.

2021. jan. 14. 20:27
 50/53 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező, én egyáltalán nem is akarok fogást találni rajtad, mivel olyan mértékben vagy elvakult, hogy LEHETETLEN lenne téged BÁRMIVEL meggyőzni. Pont ezt akartam leszögezni, és ezzel véget vetni a parttalan vitának. És nem is arra számítottam, hogy TE abbahagyod, hanem arra, hogy a többiek abbahagyják, ami meg is történt.

Az eredeti kérdésedre válaszolva pedig: mivel egészségügyben dolgozom, pontosan tudom, hogy senki semmilyen, még közvetett módon sem kényszerít bennünket az oltás beadatására. Mindenki egyénileg, teljesen szabadon eldöntheti, mit akar, továbbá, még akár meg is gondolhatja magát. Egyébként pont ez történik: ahhoz képest, hogy mennyien NEM akarták magukat beoltatni, egyre többen döntenek úgy, hogy mégis megteszik, miután látták, hogy semmi bajuk sincs azoknak, akik már beoltatták magukat.

2021. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!