Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Eg.ü.dolgozóknak (kvázi)...

Eg.ü.dolgozóknak (kvázi) önkéntes a koronavírus oltás beadatása? Nincs kényszer? Indirekt módon se (nem dolgozhat az eg.ü-ben, ha nem oltatja magát)?

Figyelt kérdés
Létezik jelenleg olyan kategória, embercsoport stb, akiknek direkt, vagy indirekt módon kötelező a koronavírusvakcina beadatása Magyarországon? És külföldön?

2021. jan. 4. 16:44
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:

Mivel nem tudsz érvelni, már egy hamis döntetlennek is örülnél,

miközben HAZUDSZ RÓLAM. Kis hamis. :)

Látom, hiába írom, hogy ÉN nyitottan vitázom, ti viszont mereven. A hazugságod szerint "mereven vitázom". Ismét a magad hibáját vetítetted másokra, ez esetben rám.


Kedves hozzászóló, én egyáltalán nem is akarok fogást találni rajtad, mivel olyan mértékben vagy elvakult, hogy LEHETETLEN lenne téged BÁRMIVEL meggyőzni. És nem is akarlak meggyőzni, ahogy eredetileg sem állt szándékomban.


Bár az évelésem által elgondolkodtatni próbáltalak, se több, se kevesebb. Nekem nem célom senkit meggyőzni.


Ti, a propagandisták akartok győzködni. Nem én.


Én nyitottan vitáztam és vitázom. :) Bár látom, sokaknak nincs vitakultúrája, és/vagy értelme ehhez. Sajnos.

2021. jan. 14. 21:32
 52/53 anonim ***** válasza:
47%

Attól még nem lesz nyitott valaki, hogy ezt állítja magáról.

Szia!

2021. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

"Eg.ü.dolgozóknak (kvázi) önkéntes a koronavírus oltás beadatása?"

Nem csak kvázi, hanem önkéntes.


"Nincs kényszer?"

Nincs.


"Indirekt módon se (nem dolgozhat az eg.ü-ben, ha nem oltatja magát)?"

Úgy se.


"Létezik jelenleg olyan kategória, embercsoport stb, akiknek direkt, vagy indirekt módon kötelező a koronavírusvakcina beadatása Magyarországon?"

Nem.


"És külföldön?"

Ott se. Bár hogy pl. Észak-Koreában mi van, azt ki tudja?...

2021. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!