Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az ajakherpesz el tud múlni 2...

Az ajakherpesz el tud múlni 2 nap alatt?

Figyelt kérdés

Egyik nap fájt az alsó ajkam kívül, de nem foglalkoztam vele különösebben, mert gyakran harapdálom és szakad fel emiatt. Hogy ne legyen olyan száraz, alvás előtt az első dologért nyúltam, amit elértem, ami egy tetsápoló volt, és rendesen bekentem. Reggel felkeltem és egy kis gennyes folt volt azon a helyen, de nem volt rajta hólyag, hanem a bőr alatt volt, körülötte meg egy picit piros volt. "Értelmes" fejjel úgy döntöttem, hogy felszúrom. A genny egyszerűen kijött, nem volt sok, a száraz bőrt meg egy kicsit megtisztítottam, így maradt egy kis rész, ahol lejött a bőr. Harmadnapra nincs ott semmi, csak egy picit piros még.

Ha ez herpesz volt esetleg, az létezik, hogy ennyi volt? Vagy esetleg a szájrágás miatt gennyesedett be, belefolyt a krém, stb? Sosem volt herpeszem, nem értek hozzá.

Köszönöm!


2021. jan. 5. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Telviran
2021. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nincs szükségem semmire, mert elmúlt. Pont ezért szerettem volna megtudni, hogy herpesz volt-e, mert úgy tudom, hogy az nem múlhat el két nap alatt.
2021. jan. 5. 09:33
 3/3 anonim válasza:
Szerintem nem. Az 1 2 hét és fáj, éget, bizsereg.
2021. okt. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!