Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van/volt közeli ismerőseid...

Helosziaszia kérdése:

Van/volt közeli ismerőseid között koronás beteg? Esetleg olyan aki sajnos nem élte túl?

Figyelt kérdés

Otthon gyógyultak, vagy kórházban? Ti hogy élitek ezt meg?

Szavazást indítok, beoltatnád-e magad?



2021. jan. 23. 14:28
1 2
 11/20 anonim válasza:
72%

Én is koronás voltam. Túléltem. Nem értem mit kell ezen sokat sopánkodni. Egyesek, akiknek van apalbetegségeik veszélyessebb nekik, na meg az időseknek.

Több ismerösőm is volt koronás, kissebb nagyobb bajokkal, de mint túlélték, hál Istenek.

Az oltást meg beadom magamnak:

1. hogy védjem a társaimat

2. legalább ha mindenki beadja magának, hamarabb vége lesz.

2021. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%

Egészségügyben dolgozom, majdnem az összes kollégám átesett rajta. Én azért úsztam meg, mert épp szakvizsga szabadságon voltam egy hónapig, mikor végigsöpört mindenkin. Volt, aki teljesen tünetmentes volt, csak a tesztje lett pozitív. Volt, akinek tüdőgyulladássa lett, volt, aki hetekig iszonyat szarul volt. Egy szülésznő férjéről tudok, aki belehalt, 60 körül lehetett. Illetve párom kollégája 37 évesen, nulla alapbetegséggel színre belehalt.

Én már lassan 2 hete megkaptam az első oltást.

2021. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Volt több ismerősöm, akinek pozitív let a tesztje, de igazán beteg senki nem volt koronavírustól az ismerősi körömben.
2021. jan. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%
Én azt látom az ismerősi körben, hogy akik féltek, sokat maszkoltak, azok komolyabban megbetegedtek, de akik szartak az egészre, azoknak semmi bajuk sem volt. Szóval könnyen lehet, hogy nem is a covid okozza a bajt, henem a stressz meg a maszk.
2021. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Uu erre én is gondoltam mint a #14es
2021. jan. 24. 11:48
 16/20 anonim ***** válasza:
71%
És azért pontozod le azokat, akik meg szenvedtek tőle? Én külföldön élek, van alapbetegségem, gyerekkorom óta, olyan, amit nem lehet kinőni. Igen, félek attól, hogy ha elkapom, akkor majd rossz lesz. A munkahelyemen az egyik főnök elkapta, és meg is halt. Azzal a résszel egyet értek, hogy rövid idő alatt hozták össze az oltásokat, és nem feltétlen bízom meg benne, ráadásul a vírus is folyamatosan mutálódik. Viszont fontolgatom, hogy beadassam magamnak az oltást. Tavaly március óta maszkolok, annyit megúsztam, hogy tavaly elkerült az influenza, és allergiás szezonban is kevésbé szenvedtem.
2021. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
77%

Hogy okozna már betegséget a maszk? Minden eüs halott lenne már akkor...

Minden évben elkapok valami fosós vírust vagy influenzát, tavaly ez kimaradt, pedig nem szedtem több vitamint, és nem voltam itthon kevesebbet. Érdekes, a meglátás alapján pont fordítva kellett volna történnie... Nyugodtan pontozzon le a maszkellenes bagázs, de légyszi, tájékozódjatok, mielőtt hoaxokkal érveltek.

2021. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%
Mi mindannyian, a hetven éves szívbeteg anyám és szintén beteg idős nővérei elkapták de nem volt semmi komolyabb baj egy torokfájáson kívül. Viszont az unokaöccsük tönkrementek és felkötve raláltak rá. A kórházban derült ki hogy koronás volt. Tehát van egy koronás halottunk sajnos.
2021. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#18

Uh hát elég elszomorító, hogy odáig fajult a kilátástalan helyzete.. de várjunk, most felakasztotta magát, utána pedig tesztelték h covidos e? És az volt es ezért már abban halt meg? Vagy nem értem..

2021. jan. 26. 00:07
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen ismerős és családtag nem. Anyukám egyik barátnőjének a fia volt koronás, aztán elkapta az anyuka is, de nekik csak enyhe tüneteik voltak. Senki más, pedig van egy jó pár ismerősünk.
2021. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!