Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek HIV fertőzött? Ha ti...

Lehetek HIV fertőzött? Ha ti lennétek a helyemben mit tennétek (csak értelmes válaszokat légyszi) ?

Figyelt kérdés

Oké a story kicsit zavaros és tudom, hogy kamunak hangzik, de tényleg az igazat mondom.


Volt egy barátom, akiről a kapcsolat folyamán kiderült, hogy biszexuális. Vele maradtam, mert szerelmes voltam belé, de közben mindig féltem, hogy elkapok tőle valamit. Rendszeresen jártam HIV szűrésre.


Nem feküdtem le vele gumi nélkül, csak orális szex volt. Az utolsó alkalom, amikor elmentem szűrésre december nyolcadikán volt. Negatív lett.


Kiderült egyébként, hogy nagy valószínűséggel megcsalt, de nem ismeri el. Mondtam neki, hogyha elkaptam tőle valamit, akkor feljelentem. Elment szűrésre és minden negatív lett (elküldte a leletet).


Azóta engem cseszeget, hogy én is küldjek neki leletet, arról, hogy negatív vagyok, mert nem hiszi el, hogy nem csaltam meg. Tényleg nem csaltam meg. Mégcsak flörtölni se flörtöltem senkivel. VISZONT....


-2 héttel azután, hogy voltam vérvételen tüneteim lettek, mint nyirokcsomó duzzanat, torokfájás


-4 héttel a vérvétel után tüneteim lettek, mint torokfájás, fejfájás, szemgyulladás stb.


Jelenleg attól tartok, hogy a vérvétel során kaphattam el, mert előttem többen (2-3) várakoztam szűrésre.

Félek, hogy a tesztem pozitív lesz és azt fogja hinni, hogy megcsaltam, pedig tényleg nem.


Ti mit tennétek a helyemben?

Köszi


2021. jan. 25. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Pszichiáter. Sürgősen.
2021. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
🤦‍♀️
2021. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
🤣🤣🤣
2021. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
A tüneteid mástól is lehetnek, ha negatív lett a teszted, nem kell aggódnod. Az orvos meg nem olyan hülye, hogy HIV tesztnél ugyanazt a tűt használja másokon (nem mintha máshol ugyanazt használná), ettől ne félj, nem fogod pont ott elkapni.
2021. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem Csinaltass egy másik tesztet, addig úgysem nyugszol meg :) gyorsan túl leszel rajta és utána el is felejted
2021. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha másik tesztet csináltat még HIVebb lesz. Nem érted utolsó? :-D
2021. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nyilvan hulyesegnek hangzi de tenyleg felek
2021. jan. 26. 15:46
 8/16 A kérdező kommentje:
K*
2021. jan. 26. 15:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem kaphatod el
2021. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jo csak akk miert voltak tuneteim? A vervetel utan nem leptem ki a hazbol egy honalug COVID miatt. Mast nem kaphattam el.
2021. jan. 26. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!