Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha véletlenül otthon felejtem...

Ha véletlenül otthon felejtem a maszkomat, és odalép hozzám egy rendőr, akkor is megbüntethet, ha azt mondom, hogy sportolok?

Figyelt kérdés
A séta is sport. Vagy helyben futok.

2021. jan. 25. 23:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az az alap hozzáállásuk, hogy bárkivel is kibabráljanak, vagy hogy rosszat akarjanak. Ha elmondod, hogy otthon felejtetted, akkor nem hiszem, hogy ezért egyből büntetnének, legfeljebb szóban figyelmeztetnek, aminek nincs semmi következménye.


Engem két hete megállíítottak, és megkérdezték, tudom-e, hány óra van. Mondtam, hogy fogalmam sincs, csak lejöttem levegőzni, megsétáltatni a tagjaimat. Közöltem, hogy azt tudom, hogy este 19:00 után nem szabad kimenni, de nem tudom, most menniy az idő. Erre nevettek. Mondták, hogy 19:00-ig vannak nyitva az üzletek, 20:00 óráig haza kell érni, és most 20:30 vaz idő. Erre azt válaszoltam nekik, hogy várjanak egy kicsit, mert akkor én most nagyon elszégyellem magam. Nevettek, és szép estét kívántak. Én pedig hazamentem, amit láttak is az utcán.

2021. jan. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
86%
Inkább ülj ki egy padra maszk nélkül aztán sakkozzál a telefonon. A sakk a sétával ellentétben tényleg sport.
2021. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%
Hé vakcina, Müller Cecília, 8 után nincs kijárááás.. Megy az oltás
2021. jan. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem hordok kinnt max ha valami forgalmas helyen vagyok. Eddig többször jött velem szembe járőr és leszarta.
2021. jan. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!