Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki a koronavírus vakcinát...

Aki a koronavírus vakcinát azért nem adatja be magának, mert pl.: allergiás, gyermeket tervez, szoptat, akkor az hátrányos megkülönböztetés ha e miatt nem mehet mondjuk étterembe, nem utazhat külföldre?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 A kérdező kommentje:

Igenis az oltás nem írtja ki a vírust!


"A vírus azonban nem fog eltűnni, velünk marad, vagyis meg kell tanulni együtt élni vele"


"Ez pedig azt jelenti, hogy a fertőzést többször is el lehet kapni, vagyis a vakcinát várhatóan azoknak is többször be kell majd adni, akik már átestek a fertőzésen"

2021. jan. 27. 15:38
 42/78 Wadmalac ***** válasza:
0%

ÁLLJ.MÁR.LE.


Faxságot terjesztesz.

És a pontozás alapján sokan elég hülyék és megeszik.


Csak hátrány származik abból, amit művelsz.


ÁLLJ.MÁR.LE.

2021. jan. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 A kérdező kommentje:

De, ez sem szól az oltás ellen!

Ismétlem, én is az oltástól remélem, hogy csökken az esetszám és a súlyos megbetegedések!

2021. jan. 27. 15:42
 44/78 Wadmalac ***** válasza:
21%

Akkor miért magyarázod félre a cikkeket és keltesz alaptalan kétségeket a vakcinával szemben?

Az összes állításodról leírtam, hogy miért nem igaz és hogy nem azt mondja a cikk, amit te itt állítasz.

És csak nyomod tovább.

Megvezeted a hülyéket és nem fognak oltatni.


Állj le.

2021. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 A kérdező kommentje:

A kétségek nem alaptalanok...

Nagyon is megalapozottak!

Az orvosok között is vannak szép számmal olyanok, akiknek kétségeik vannak!

2021. jan. 30. 22:57
 46/78 anonim ***** válasza:
0%
Eltelt 5 nap.. és itt vagyok.. az oltás még mindig nem mérgező és nem halnak meg tőle az emberek...
2021. jan. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 A kérdező kommentje:
5 nap... 🤔
2021. jan. 31. 00:54
 48/78 A kérdező kommentje:

"Génbázisú oltóanyagok:

Hátrányuk azonban az, hogy eddig egy DNS- vagy RNS-vakcinát sem engedélyeztek emberi használatra, tehát a hosszú távú adatok hiányoznak."

[link]

2021. jan. 31. 01:00
 49/78 anonim ***** válasza:
70%

Hagyd kérdező... Itt sok válaszoló a Pfizer alkalmazottja, vagy a kormány lobbistája.

Falus Ferenc, a volt tisztifőorvos nyilatkozta, hogy az oltás ellenére el lehet kapni a vírust, és terjeszteni is lehet.

Az oltás csak a súlyos megbetegedéstől véd.


Mégis meghazudtolják szemrebbenés nélkül!!

2021. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 A kérdező kommentje:

#49

Jó, hagyom.

Ezt próbáltam elmagyarázni de szerintem direkt nem érti!

2021. febr. 1. 01:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!