Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki a koronavírus vakcinát...

Aki a koronavírus vakcinát azért nem adatja be magának, mert pl.: allergiás, gyermeket tervez, szoptat, akkor az hátrányos megkülönböztetés ha e miatt nem mehet mondjuk étterembe, nem utazhat külföldre?

Figyelt kérdés

2021. jan. 26. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:

De idézem ezt is, simán...


"Összességében a bizonyítékok azt mutatják, hogy az autizmus és a szellemi károsodások nem függnek össze a tiomerzál-tartalmú oltóanyagokkal. A szerzők azt is megjegyzik, hogy azok az epidemiológiai vizsgálatok, amelyek összefüggést feltételeztek, jelentős hiányosságokat mutattak a vizsgálat megtervezését, valamint a levont következtetések érvényességét tekintve."


Mégis kivonták a legtöbből!

Szerinted a feltételezett gondok miatt! Szerintem csak szimplán fájt az igazság!

Hát valami alapján csak feltételezték!

...és ha ők feltételezték a gondokat, akkor nekem is jogom van ennek nyomán feltételezni! Ennyi!

2021. febr. 1. 11:45
 62/78 Wadmalac ***** válasza:
0%

Már megint az önfejű belemagyarázás.

Ezredszer ismétlem, állj le. Kezeltesd a hypochondriádat meg a paranoiádat, ne itt reklámozd.

2021. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 A kérdező kommentje:
Most már diagnosztizálsz is?
2021. febr. 1. 12:01
 64/78 Wadmalac ***** válasza:
0%
Én nem, de látod, ennek megfelelően szakemberhez küldenélek.
2021. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 A kérdező kommentje:

Nézd, azért csak sutyiba vonták ki, mert szerintük is káros lehet.

Viszont, hogy ez ne fájjon sokba, nagyon sokba, a kártérítési perek miatt, elintézték egy mondattal, hogy 'nem káros de kivontuk'...

Jogom van ezt gondolni! Nem kell egyetérteni!

2021. febr. 1. 12:57
 66/78 Wadmalac ***** válasza:
0%

"Jogom van ezt gondolni!"

Leírtam. Lexarom, mit hiszel. De ne reklámozd. Elég egy hülye, nem kell terjeszteni.

2021. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 A kérdező kommentje:

Személyeskedsz érvek helyett!

De reklámozom!

Ezen az oldalon mindenki 'reklámozza' a saját véleményét ha eddig ez nem volt világos!

Engem ez nem zavar!

2021. febr. 1. 13:13
 68/78 anonim ***** válasza:
100%
70! Én már átestem rajta, úgyhogy én nem oltatok. Kibírtam.
2021. febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 A kérdező kommentje:

#72 De jó neked!

Én is csináltatni fogok antitest tesztet! Remélem átestem és nem kell oltatnom!

2021. febr. 1. 13:57
 70/78 Wadmalac ***** válasza:

Ahha. És ez mire bizonyíték?

Hogy máshol is dúl a hülyeség?

Azt tudtam.

2021. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!