Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért oltatnád be magad a...

Helosziaszia kérdése:

Miért oltatnád be magad a koronavírus elleni vakcinával?

Figyelt kérdés

Az emberek 98,7%-a még nem kapta el, annak ellenére hogy orrba szájba tesztelgetnek.

A lakosság 99,9%-a túlélte, úgy hogy egy éve itt van velünk a vírus, és például itt nálunk Mo.-on akinek valaha volt pozitív covid tesztje, ő később akármiben is halt meg, a koronás halottak táborát erősítette.

Tehát én megértem, ha valaki fél és úgy látja majd ez az oltóanyag megvédi őt.

Csak kérdezem hogy nem furcsa, hogy ilyen számadatok mellett mégis mi ad okot rá, hogy ennyiféle vakcinát készítsenek, és mindenáron oltanának befele mindenkit? Elgondolkodtatok már ezen?

Te beoltatnád-e magad?



2021. jan. 31. 22:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
68%

Vannak, akiket nem lehet beoltani. Én speciel azért foglalkozom mással. Az eü. összeomlás már nem reális, mert a veszélyeztetett korosztály hálistennek szinte teljesen be lesz oltva.

Viszont kifejtenéd, hogy mire gondoltál a beoltottak/nem oltottak megkülönböztetése alatt? Mert érdekel.

2021. febr. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
49%
Én már voltam covidos, abszolút semmi bajom nem volt, de attól beoltatom magam. Ha mindenki beoltatná magát, nem tudna terjedni egy idő után a vírus, mivel senki sem betegedne meg tőle, nem prüszköl össze-vissza, azaz előbb-utóbb eltűnne a Föld színéről, mint a kanyaró. Viszont mikor vannak, akik nem értik az oltás működését, ellenállnak, mert hogy ők nem félnek (amúgy más sem, nem is azért oltatja be bárki magát), nem oltatják be magukat és a vírus újra elkezd terjedni lásd kanyaró napjainkban
2021. febr. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 A kérdező kommentje:
Sok helyen írták, mozi, színház, egyetem, ezekhez mindhez kellhetne, vagyis felvetették, de remélem ez sosem fog megvalósulni
2021. febr. 1. 00:23
 24/77 anonim ***** válasza:
29%
Én meg remélem meg fog. Ha valakinek nincs annyi esze hogy a közös célért beoltassa magát, akkor tegye meg a saját önző érdekei miatt.
2021. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
36%

Eddig EGYETLEN EGY fertőző betegséget sikerült eltüntetni az emberiségnek, az orvostudománynak a Föld színéről: a feketehimlőt. Az összes többi, még ha alig pár esettel évente is, de megmaradt.

Ez is meg fog. De nem ez a legnagyobb baj, hanem hogy egy kifejezetten nagy mutációs rátájú vírusról van szó, és bármikor kialakulhat egy olyan variáns, ami ellen nem véd az eredeti vakcina.(vagy egyik igen, másik már nem). De ezzel most ne foglalkozzunk, úgyse tudunk mit csinálni ellene.

Igen, én is elítélem azokat, akik döntésképes emberként nem oltatják be magukat, mert ostobaságnak tartom, de elfogadom a döntésüket. Viszont az általad felsoroltaknál teljesen logikus lenne valamit az oltás meglétéhez kötni. Ezek mind közösségi helyek, sok ember egy helyen, még szép, hogy nem akarják, hogy mindenki szétfertőzzön mindenkit. Oké, az egyetem túlzás lenne. de a többi mind olyan szórakozási hely, ahova az elmenetel opcionális.

2021. febr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó: rengeteg vírus jött és ment amióta világ a világ. Koronavírus jarvany is volt már, az sem létezik már abban a formában, ez sem fog
2021. febr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
87%
És sok olyan vírus van, ami meg velünk maradt, folyamatosan mutálódva. Pl. influenza.
2021. febr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
100%
Az oltásos papírt sokan megfogják oldani okosba...
2021. febr. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon remélem hogy másodrangú állampolgárként leszel kezelve kérdező ha ennyi eszed van

Ha nem oltatod magad akkor maradj otthon a segged!!!!

2021. febr. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
44%

25 vagyok.

Ezt túlzásnak tartom. Igen, én is butaságnak és felelőtlenségnek tartom, ha valaki nem oltatja be magát, de ez van. Attól, hogy elküldjük az anyjába, nem lesz jobb a helyzet.

De azt elmondaná valaki, hogy mi lenne a baj azzal, hogy pl. a közösségi terekbe járáshoz kéne az oltás? Teljesen logikus és érthető döntés lenne.

2021. febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!