Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért oltatnád be magad a...

Helosziaszia kérdése:

Miért oltatnád be magad a koronavírus elleni vakcinával?

Figyelt kérdés

Az emberek 98,7%-a még nem kapta el, annak ellenére hogy orrba szájba tesztelgetnek.

A lakosság 99,9%-a túlélte, úgy hogy egy éve itt van velünk a vírus, és például itt nálunk Mo.-on akinek valaha volt pozitív covid tesztje, ő később akármiben is halt meg, a koronás halottak táborát erősítette.

Tehát én megértem, ha valaki fél és úgy látja majd ez az oltóanyag megvédi őt.

Csak kérdezem hogy nem furcsa, hogy ilyen számadatok mellett mégis mi ad okot rá, hogy ennyiféle vakcinát készítsenek, és mindenáron oltanának befele mindenkit? Elgondolkodtatok már ezen?

Te beoltatnád-e magad?



2021. jan. 31. 22:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim ***** válasza:
78%
Ha ennyire védeni akarjátok a másikat, akkor miért nem maradtok örökre otthon az oltás helyett? Ja hogy csináljon a másik olyat, amit nem akar, mert te nem akarsz otthon maradni? Akkor ki is az önző? Mert egyértelműen az az önző, aki másokra akar rákényszeríteni valamit csak azért, mert ő hisz valamiben és csak akkor érzi magát biztonságban ha a másik azt megteszi.
2021. febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/77 anonim ***** válasza:
15%
Azért nem maradunk otthon, mert nem lehet, mert meg kell élnünk valamiből. Látom, nem fogod fel(nem mintha meglepne): nem hiszünk semmiben, _tudjuk_ a dolgokat. És el kell keserítselek, az a végtelenül önző szemét, aki azért, mert képtelen racionálisan gondolkodni, veszélyeztet másokat.
2021. febr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/77 anonim ***** válasza:
100%
Akkor oltasd be magad ha nem akarsz otthon maradni.
2021. febr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/77 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy minket, vírus szkeptikusokat és maszkot nem viselőket tartanak önzőnek a vírusimádó, hivatásos rettegők. De a napokban kérdezte meg tőlem az egyik, hogy miért hisztériázok én a vendéglátó egységek, az edzőtermek és szállodák zárva tartása miatt, miért ágálok, hogy emberek, családok százezrei mennek tönkre, mikor az én megélhetésem nincs veszélyben? Majd a mai napon szintén egy nem önző, hivatásos rettegő kérdezte meg, hogy mit zavar engem, hogy az oltás milyen veszélyekkel jár, mikor én meg sem kaphatom?

A legszomorúbb, hogy egyik sem érzi hogy az ő félelmeik miatt (vagyis önzőségük miatt) alakult ki többek között ez az esztelen hiszti a vírus körül. Egyik sem érzi át, a sok tönkrement élet nyomorúságát. De az önzők mi vagyunk...

2021. febr. 2. 14:20
 55/77 anonim ***** válasza:
15%

Nem baz nem azért alakult ki a félelem a virustól

Hanem azért mert ez veszélyes virus

Meghalt 11 ezer ember és te még mindig nem fogod fel?

Tudod mit jelent az hogy világjárvány?

Van neked eszed?

2021. febr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/77 anonim ***** válasza:
29%

Igen, ti vagytok. Ti mind, amiatt, amit hisztek. Én csak a saját nevemben tudok nyilatkozni, biztos, hogy az ebben a témában észszerűen viselkedő emberek között vannak ugyanúgy önző emberek bizonyos szempontokból.

De nem, ha nem akarjuk, hogy több tízezer ember meghaljon, hogy mi szabadabban élhessünk, akkor nem vagyunk önzők, sőt, épp ellenkezőleg.

Értem én, Héliosz, hogy jól esik neked széttrollkodni a kategóriát,

de attól még marha káros vagy.

2021. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/77 A kérdező kommentje:
Ti meg azt nem bírjátok felfogni hogy a korlátozások miatt sokkal több ember fog kárt szenvedni, és elmondták h a 11ezer emberből valójában 3%az akinek nem volt krónikus betegsége.. a who is elmondta a napokban hogy önmagában a pcr teszt nem elég hogy valakit fertőzöttnek nyilvánítsanak. Ezek az idősek sajnos amúgy is elmentek volna, csak most rá van mondva h a covid miatt és emiatt hirtelen mindenki milyen nagy odafigyeléssel "óvja" őket, miközben több millió embernek nincs jövedelme, vagy nem látják el őket a covidra hivatkozva..
2021. febr. 2. 14:40
 58/77 anonim ***** válasza:
21%

Ja, te is meg fogsz halni egyszer, csak nem mindegy, hogy mikor...

Mondjuk ha az eü ellátás összeomlott volna korlátozások nélkül,

(és ez holtbiztos, hogy megtörtént volna, decemberben közel voltunk hozzá, még így is!) akkor lehet, hogy sok korodbeli számára ez az időpont nagyon közel jött volna...

2021. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/77 anonim ***** válasza:
68%

7


Ne légy már ilyen hülye. Ha valóban meg akarták volna állítani a járványt akkor meg lehetett volna 3-4 hónap totális karanténnal. Már rég a múlté lenne a dolog. De nem volt ilyen szándék. Minden országban fél-intézkedéseket vezettek be, megtiltották az embereknek az étterembe járást ahová talán hetente járnak, megtiltották a moziba járást ahová talán havonta járnak, megtiltották a nyaralást ahová talán évente járnak de a munkát nem tiltották meg, ahova minden nap bemegy az ember és gyakran több 10 vagy 100 kollégával érintkezik. Közben a repterek sem zártak be sehol, ugyanúgy hordozták a vírust egyik országból a másikba.


Ezek bugyuta látszatintézkedések voltak, sosem a járvány megállítása volt a cél, mert az néhany hónap igazi korlátozással lehetséges lett volna, hanem már az első perctől a vakcinázás volt a cél! Emiatt a hanyagság miatt meg 2-4 év korlátozásokra számíthatunk. Kapják be!

2021. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/77 anonim ***** válasza:
21%

Egyik hisztizik a korlátozások miatt, amik nélkül tízezrek haltak volna meg, másik azért hisztizik, mert nem hagyták éhen halni az embereket azzal, hogy nem jutnak hozzá semmihez, mert nem dolgoznak... :D

Kész vagyok. :DD

2021. febr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!