Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért oltatnád be magad a...

Helosziaszia kérdése:

Miért oltatnád be magad a koronavírus elleni vakcinával?

Figyelt kérdés

Az emberek 98,7%-a még nem kapta el, annak ellenére hogy orrba szájba tesztelgetnek.

A lakosság 99,9%-a túlélte, úgy hogy egy éve itt van velünk a vírus, és például itt nálunk Mo.-on akinek valaha volt pozitív covid tesztje, ő később akármiben is halt meg, a koronás halottak táborát erősítette.

Tehát én megértem, ha valaki fél és úgy látja majd ez az oltóanyag megvédi őt.

Csak kérdezem hogy nem furcsa, hogy ilyen számadatok mellett mégis mi ad okot rá, hogy ennyiféle vakcinát készítsenek, és mindenáron oltanának befele mindenkit? Elgondolkodtatok már ezen?

Te beoltatnád-e magad?



2021. jan. 31. 22:53
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
81%
Állj már le. Ha őrülten és radikálisan viselkedsz, azzal nem győzöl meg másokat. Függetlenül attól, hogy melyik oldalon állsz.
2021. febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:
31%

Ezért kell kényszerítenie őket az államnak.

Mindig csak a facebookot nézik ott meglátnak egy hírt aztán el is hiszik. Arra nincs eszük hogy tudják hogyan kellene tájékozódni. Szánalom az egész.

2021. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
22%
38, az összes többi kötelező oltás ellen is így ágáltál?
2021. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
59%

Ha az állam KÉNYSZERÍT egy OPCIONÁLIS, SZABADON VÁLASZTHATÓ dologra, minek is nevezzük azt a rendszert? Meséljétek már el, miben lenne más az, hogy kényszerítenek egy oltásra azért, hogy oltási könyvet szerezz, mint az, amikor '39-ben kényszerítettek egy népcsoportot a Dávid-csillag viselésére köztereken...?


Ti takarodjatok a retekbe, zárkózzatok be egy atombunkerbe örökre, és hagyjátok az embert normálisan élni!!!

2021. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
26%

Takarodjál te!!!!

Ha nem oltatod be magad akkor ne menj közösségbe mert veszélybe sodorhatsz másokat!!!

Nem igaz hogy ennyit nem tudtok felfogni.

2021. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
67%
#44-es ne idegeskedj mert nem éri meg
2021. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 anonim ***** válasza:
53%

Csak azt tudom hangsúlyozni, amit @41-ben írtam.

Befejeztem...

2021. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
90%
Én beoltatom magam mert Orbán Viktor azt mondta hogy be kell oltassam magamat a kínaival mert csak így oldja fel a korlátozásokat. Másodsorban pedig közelednek a választások és nem szeretném ha nem tudnánk menni szavazni az ellenéki összefogásra.
2021. febr. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
28%
#42: Te pont ugyanezt teszed. Mindent elhiszel amit a TV mond.
2021. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
27%
Nem, ő nem hisz. Ő tud, mert bizonyítékokkal tudományosan alátámasztott dolgokra alapozza a véleményét.
2021. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!