Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szeretném, ha válaszolnátok...

Szeretném, ha válaszolnátok pár kérdésre covid kapcsán. Miért? Miért és miért?

Figyelt kérdés

1: - miért mutatják a statisztikák hogy a halálozási arány a normál érték belül volt tavaly?

2: - miért nem mondják a temetkezési vállalkozók, a forgalmuk ugyanakkora vagy alacsonyabb mint az átlag?

3: - miért nem látunk folyamatosan embereket a temetőben és akik megállás nélkül temetik a halottakat?

4: Ha még mindig világjárvány van, miért nem haljuk a mentők szirénázását folyamatosan egész nap egész éjjel?

5:- akkor ha az első lezárás sem működött, miért csinálják megint?

6:- miért hallgatnak a kormányok csk egy nagyon kis számú szakemberre és tagadja meg, hogy halgasson az orvosok, nővérek és egészségügyi szakértők legtöbbjére?

7:- miért látunk járvány jeleneteket a kórházakban amikor valójában az összes üres?

8:- ha a járvány 2019-ben tört ki, akkor miért rendelt és kapott a világ összes kormánya Covid-19 PCR teszteket 2018-ban?

9:- miért térnek el a renelkezések annyira városonként, országonként?

10:- Ha a Covid nincs hatással a gyerekekre akkor miért van sok iskola bezárva?

11:- ha a maszkok működnek, miért nem használtuk eddig minden évben az influenzához?

12:- ha el kell kerülnünk az ember tömegeket, akkor miért vannak a szupermarketek nyitva ami több 100 ember befogadására képes, mig a kis üzletek ahol 3-6 ember fér el, ZÁRVA?

13:- miért nem mondja el az összes média hogy az Egészségügyi Világszervezet kiadott egy frissitést hogy a PCR teszt megbizhatalan és nem kellene használni?

14:- ha a köhögés - tüsszentés el tudja repiteni a részecskéket akár 10 méterre is, miért csak 2 méteres távolságot kell tartanunk?

15:- miért van szükségünk egy kisérleti fázisban lévő DNS módositó oltásra egy virus ellen aminek 99.97% a felépülési aránya?

16:- ha az oltások hatásosan működnek, akkor miért lehet az oltás utn is elkapni és terjeszteni a betegséget?

17:- ha be vagy oltva, miért kell továbbra is maszkot viselned és a távolságot betartanod?

18:- Miért van az, hogy nincs szignifikáns különbség a megbetegedések és halálozások számában a keményen korlátozó és a szinte nem korlátozó országok közt?

19:- Miért járkálhat karantén nélkül az összes celeb Dubajba, meg a Maldív szigetekre üzleti útnak álcázva és miért kell ugyanezért egy átlagembernek háziőrizetbe vonulnia tíz napra?

20:- Miért van az, hogy szinte az összes ismerősöm aki nem tartotta be a szabályokat, elszabotálta a maszkot, az megúszta, vagy minimális tünetekkel átesett rajta, azok viszont akik állandóan maszkot hordtak, rettegtek, otthon maradtak, viszont komolyabban megbetegedtek?

21: Miért lehet ugyanannál az embernél egy nap alatt két negatív és két pozitív PCR tesztet is csinálni?



2021. febr. 16. 12:25
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

#8: Akkor tessék:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


és még sorolhatnám

de legalább párat nézz meg belőle, mielőtt gondolkodás nélkül válaszolsz

2021. febr. 16. 14:14
 12/37 anonim ***** válasza:
15%

Esetleg hogy melyik mihez kapcsolódik?

Az Elon Muskosat nyitottam meg csak eddig.

Ezzel kezdődik : "Elon Musk szerint valami nem stimmel a koronavírus gyorstesztekkel". Tehát az egyik hazugságodról magad bizonyítottad be, hogy az, hiszen te kifejezetten PCR tesztekről beszéltél.

Nem tudom, hogy itt pontosan melyik gyorstesztről van szó, mindenesetre azok megbízhatósága soha nem volt valami óriási. Épp ezért kevés helyen fogadják el, mint fertőzöttségi állapotot igazoló valamit.

2021. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%

roadster. hu cikk: .

"Az év végi adatok 0,23 százalékos koronavírus-halálozási arányt mutatnak" Kb. erre épít az egész cikk. A probléma ezzel az, hogy a mindenki számára hozzáférhető és ellenőrizhető adatok alapján ennek kb. tízszeres volt az igaz. Nem teljesen értem, hogy ez hogy mehetett ki bármelyik normális hírportálra, és hogy normális emberként hogy nyilatkozhat ilyet. Lehet, hogy szimplán rosszul osztott-szorzott a két adattal?:D

nyugat.hu : ez szép és jó, csak nem értem, hogy hogy jön ide.

Egyébként ennek ellenére minden bizonnyal lesznek engedmények a VÉDETTEK számára(azaz nem a beoltottak számára!), pl. utazás terén is, ami teljesen logikus és érthető. A beoltottaknak legalább a teszteket ne kelljen megcsináltatniuk...

2021. febr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
16%

A német tudásom nem a legacélosabb, úgyhogy nem sikerült a welt.de-s cikkből kihámoznom, hogy pontosan hogy kapcsolódik ide.

Facebook, youtube és bitchtube linkeket meg nem nyitok meg e miatt.

De tudományos kutatást továbbra sem láttam a linkek között.

2021. febr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
16%

" [link]


Egyetlen orvos magánvéleménye nem egyenlő a tudományos konszenzussal.


"Bitchute"


Ebbe bele se nézek, ez egy tipikus konteós oldal. Ez próbálta mindenféle kamu adatbázissal igazolni Tiffany Pontes halálát is.


[link]


BitChute is a video hosting service known for accommodating far-right individuals and conspiracy theorists, and for hosting hateful content


" [link]


Ennek a videónak semmi köze nincs a covidhoz.


" [link]


A tartalom nem érhető el.


" [link]


Az Európa Tanács (nem összetévesztendő az Európai Tanáccsal - utóbbi az EU-s szerv) nem jogalkotó testület.


gődénygörényes videót nem fogok nézni bocsika. Ha te nem látod, hogy az arcodba hazudik, akkor a veled van a baj. Elég csak a kamu nemzeti konzultációs akcióját megfigyelned.


" [link]


Miért kéne hogy érdekeljen egy random noname blogger véleménye, amiben semmilyen forrásmegjelölés nincs? Ez nem tudományos forrás.


" [link]


Lényegtelen miről zagyvál Cecília (akiről jól tudjuk, hogy mondott már jópár hülyeséget), miközben a többlethalálozási adatok egyértelműen mutatják a járványt. Mellesleg a járvány legnagyobb veszélye továbbra is az, hogy sokan kerülnek kórházba.


" [link]


Te kevered a szezont a fazonnal. Ez nem PCR teszt, hanem antigén, amiről elmondták, hogy 50-60% a pontossága. Szóval teljesen normális ez az eredmény.


Németül nem tudok, bocsi.

2021. febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
7%

14 vagyok, meg a többi.

@15 Én annyit tudtam kivenni belőle, hogy valamilyen német minisztérium tudósokat bízott meg megelőző, és a járványt elnyomó intézkedések, védekezési módszerek

tervezésével. De mindig is rossz voltam németből, úgyhogy majd a kérdező kijavít. Mindenesetre ennyi alapján nem értem, hogy mi köze a témához.

2021. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
15%

"De mindig is rossz voltam németből, úgyhogy majd a kérdező kijavít"


Te komolyan kinézed belőle, hogy tud németül? :DDD szerintem valami konteós oldalon láthatta a linket, ahol gondolom a cikk tartalma jól félre volt fordítva :D

2021. febr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne tudna németül? Az alap- és középfokú nyelvtanulás nem a logikán, stb. alapszik, mindenki meg tud tanulni B2 szinten németül, ha felső óta tanulja az iskolában érettségiig. Még nekem is sikerült, csak azóta nem használom.
2021. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
18%
A hozzá hasonlók általában 8 általánossal rendelkeznek max...
2021. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
60%
Manapság a 8 általánossal rendelkezők elég ritkák, vagy csak bizonyos területeken fordulnak elő gyakrabban. A kérdező nem produkál nagyon feltűnő helyesírási hibákat, ami a 8 osztállyal rendelkezők körében nagyon ritka. Minden valószínűség szerint van érettségije, és ugyanúgy tudhat németül, mint te vagy én. Nem kell rögtön a lehetséges végzettsget megbecsülni, nyilván nem orvosi diplomája van, de a konteókban való hit nem zárja ki semmilyen végzettséget igazoló papír birtoklását, legfeljebb csökkenti annak a valószínűségét.
2021. febr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!