Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valaki megrendelte már a...

Valaki megrendelte már a vitaminingyen.hu egy éves "ingyenes" csomagját? Hol a csapda?

Figyelt kérdés

#D-vitamin #VitaSolaris #vitaminingyen
2021. febr. 16. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem már ott érdekes, hogy Varsónak mi köze ahhoz, hogy nekünk milyen D-vitamin szintünk van. Ha megrendeled, akkor állandóan hívogathatnak, megkereshetnek promóciókkal, ajánlatokkat. Én úgy értelmezem, hogy ugyan 360 db-os kapszulát rendelsz 1 évre, de csak 60 van ingyen és havi szinten kell fizetni,ráadásul X havonta automatikusan küldenek neked termékeket, amik fizetősek, ezt addig amíg le nem mondod.
2021. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A csapda az ingyen szón van. Olyan nincs. Később vaskosan benyújtják a számlát.
2021. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt a dobozra 360 db van írva.

Viszont aki nem figyel, és a következő oldalon rányom a halolaj rendelésre véletlenül, az már 36 ezer Ft.

2021. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, azon az van, de az ÁSZF-ben nem ez van írva, vagyis nekem zavaros.
2021. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne csináljátok már. Ott az ÁSZF, olvassátok el.


Ami érdekes, hogy ott az éves mennyislg esetén már szó sincs inygenességről. Sőt igazából ki sem bírom hámozni, hogy akkor milyen ciklusokban, mit is kell fizetni. De az hiszem ebben pont ez a cél.


De az biztos, hogy az éves mennyiség akár milyen adagokban küldik... nincs ingyen.

2021. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Istenostora115 válasza:
50%

Üdv mindenkinek!

Én már tavaly is megrendeltem, s csak 570.-Ft utaltam át útólag, semmi más igény nem merült fel, egyébként én is kutakodtam , a lengyel az csak egy közbenső állomás az eredeti vonal Norvég

.

2021. febr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!