Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha bebizonyosodik 2-3 hónapnyi...

Ha bebizonyosodik 2-3 hónapnyi használat után hogy az orosz és a kínai vakcina is hatásos, ti is beadatjátok?

Figyelt kérdés
Én eddig merőben elleneztem mindkettőt, viszont a nyugati vakcinák szállítási ideje miatt ha így megy ez elfelejthetjük a nyarat. Én már szabadulni akarok az egésztől, utazni, amihez kell a vakcinaigazolás. Én alapból úgy vagyok az egésszel, hogy mivel fiatal vagyok, 2x is igazoltan elkaptam a vírust, és nem voltak komolyabb tüneteim, megelégszek egy középszerű vakcinával is. Mi a ti véleményetek?

2021. febr. 21. 13:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%
Na, itt tobzódnak az oltásellenesek. Tessék szépen beállni a sorba és odatartani a karod. Nem illik megkérdezni, hogy mit kapsz, amit adnak, az lesz. Ez teljes tiszteletlenség az orvosod felé.
2021. febr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%
Ja. Meg a Miniszterelnökkel szemben is, hogy áldja meg őt a Jóisten
2021. febr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Oltakozó Szent Cecília , Vitéz Felsősinopharmy Orbán Viktor és Merkely Szputnyik V. Lenin... akarom mondani Béla legyen veletek és a ti vakcinátokkal.
2021. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Az idős szomszéd néni meg üzeni a Miniszterelnök Úrnak, hogy hálásan köszöni, hogy az oltással megmentette az életét, és alig várja, hogy maszk nélkül menőzhessen a piacon (a csirkefarháttal a hóna alatt)
2021. febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez a kussolj és állj be az oltásért kicsit agresszív hozzáállás nem túl szimpatikus.

Ha már beadatom magam a rekordidő alatt készített vakcinával, már nem is tudom melyiknek nem volt gond az engedélyeztetésével, akkor az esélyt adják már meg, hogy válasszak közülük. Amúgy a háziorvosokat sajnálom, valószínű nem ők döntik el melyiket kapják.

2021. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%
Na, azért a házi orvosokon is sok múlik ha már náluk a vakcina! Például ott van előttük a krónikus betegek névsora, azok közül azt veszik előrébb, akit ők akarnak, vagy nekik szimpatikusabb, esetleg ismerős! Ennyi. A többi meg szépen várjon a sorára. Szóval egy adott csoporton belül a sorrendet hogy kit vesznek előre a háziorvoson is múlik már.
2021. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!