Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik át estek vagy benne...

Akik át estek vagy benne vannak a korona vírus betegségben, azoktól kérdeznék?!

Figyelt kérdés
Milyen volt a lefolyása? Hány nap volt? Milyen tüneteket produkáltak és meddig tartott? Én most vagyok benne. 7- ik nap. Mar jobban voltam, most fáradtság és émelygés kínoz.

2021. febr. 24. 14:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 8.napja vagyok beteg.

1. nap: torokkaparás fájdalom nélkül

2. nap: tüsszögés, szemfájdalom mozgatásra, homloküreg fájdalom, halánték fájdalom.

3.nap:orrfolyás, orrdugulás

4. nap: hőemelkedés majd 38.1°láz

Azóta kb. minden nap lázas vagyok (a legmagasabb mért 38.6 volt eddig)

Volt egy kis mellkasfájdalmam meg nehézlégzésem is,de az viszonylag hamar elmúlt..

A szagokat csak akkor éreztem ha kb. az orromba fújtam a parfümöt, ízeknél csak az alapízeket,de tegnap este észrevettem némi javulást. Már viszonylag távolról felismertem a pattogatott kukorica illatát 😀 Meg a narancsnak is volt egy minimális narancs íze (nem csak savanyú). Utoljára tegnap este voltam lázas,és utoljára akkor dugult be az orrom is, néha köhintek egyet-kettőt (az egész időszak alatt).


22/L


Anyum is pozitív,de ő csak náthás volt, hőemelkedése volt és rohamokban jött rá a köhögés. Ízeket, szagokat érzett.

2021. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jobbulast nektek!
2021. febr. 28. 19:46
 13/20 anonim ***** válasza:
Köszi! Neked is! Te hogy vagy?
2021. márc. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Szia, én a gyógyulás útjára léptem. 11 nap telt el, az orrom még tele, és elég sokat köhögök. De napról napra jobb.

Ma tesztelek. Kíváncsi vagyok mit mutat ki. Picit felek is tőle, szeretném ha negativ lenne.

2021. márc. 2. 04:59
 15/20 A kérdező kommentje:
Mentálisan viszont kezd felemészteni, csak a rosszakat olvasom mindenhol, főleg a vírussal kapcsolatban. Vége lehetne már ennek az egésznek.
2021. márc. 2. 05:16
 16/20 anonim ***** válasza:
Tarts ki..engem is kezd megviselni a karantén így a 10. napra...mintha soha nem lenne vége. Türelmesnek és pozitívnak kell lennünk. Gondoljunk arra milyen jó lesz majd visszatérni.. :)
2021. márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
#16 Én már pozitív vagyok. :)
2021. márc. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#17 Baszki😂 nem is figyeltem, hogy közben feldobtam egy labdát..😂
2021. márc. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Most már negatív teszttel, a gyógyulás útjára lépve, en is pozitívabb vagyok. 🙂
2021. márc. 6. 18:21
 20/20 A kérdező kommentje:
Páromnak 7 nap után már negatív volt :) én 10 napon teszteltem, nekem is az volt.
2021. ápr. 14. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!