Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan aki csinált...

Van itt olyan aki csinált antitest tesztet covid fertőzés után és negatív lett neki?

Figyelt kérdés

Még októberben volt 2-3 napom amikor rázott a hideg, de olyan fura, fájdalmas módon, mint előtte még soha, fejfájásom volt, meg 1-2 nap nátha. Nem fordult rosszabbra, így nem foglalkoztam vele, de mint a legtöbb optimsita ember, én is úgy gondoltam, hogy átszaladhatott rajtam a betegség. Persze nem mentem sehova utána még egy hétig, amúgy is home office volt, bevásárlás házhoz jött, szóval semmi változás a normál életemhez képest.

Most vásároltam patikában egy gyorstesztet, hogy széles körben elérhető lett végre és IgG és IgM-re is negatív vagyok, pedig őszintén szólva örültem volna, ha túlvagyok ezen a marhaságon és védett vagyok. Bár az emberek nagy része ezt hiszi egyből ahogy náthás egy kicsit, tudom.

Viszont volt olyan ismerősöm aki 5 hétig nagyon beteg volt, igazolt covidos és neki sem termelődött antitest a vérében, megnézette direkt szerológiai teszttel. Ez mennyire általános dolog?



2021. febr. 25. 23:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

Ki az a hülye,aki nem hisz a COVID-ban?



Beküldeném az intenzívre!


Senkinek nem kívánom azt az egy hónapot,amin átmentünk!


Üdv! 5-ös voltam!


Az a kcsög,meg aki lepontozott,roskadjon magába,és gondolkodjon el az élete értelmén...

2021. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%
#11 mert min mentetek át?
2021. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

#12-es fölösleges magyaráznom annak,aki csípőből elutasítja a COVIDOT.


Nem volt egyszerű az a néhány hét,és nagy szerencsénk volt,hogy viszonylag kevés szövődménnyel átment rajtunk.Mellesleg többszöri látogatás a kardiológusnál,és többszöri pénztárcanyitás ilyen-olyan laborra, tesztekre.

2021. febr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 mert ki az aki csípőből elutasítja a covidot? Egyáltalán mit jeleng az mikor valaki elitasítja a covidot?
2021. febr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Van covid. Holnap temetèsre megyünk,jövő hèten szintèn ,4 nap alatt 2 rokonunk ès 2 ismerős halt meg , ebből 1 nem covid miatt. Többiek pár nap alatt feladtàk szóval lehet hitetlenkedni itt...🤐
2021. márc. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
8 hónappal ezelőtt voltam Covidos. 3 nap láz, levertség. 96,3 au/ml igg teszttel.
2021. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!