Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Honnan a fenéből jön ez az...

Honnan a fenéből jön ez az oltástól rettegés?

Figyelt kérdés
A legelső oltásokkal voltak esetleg régebben bajok, de az is sokkal több ember megmentett. A mai technológiával meg szinte kizárt hogy komolyabb betegséget okozzon, nagyon sok nem is tartalmaz vírust. Mégis mitől félnek, hogy és milyen mellékhatást okozna?? Ha valamire az oltásokra nem jellemző akár hosszútávú mellekhatást okozzon, es paracetamol tablettának nagyobb kockázata van.

2021. márc. 2. 20:47
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
79%
Eddig sem kértem oltást influenza ellen. Most sem fogok. Mivel nem kötelező ezért Te, kedves kérdező, pedig tartsd ezt tiszteletben és ne akard erőltetni. Ennyi a történet.
2021. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
15%
28: Ezek nem tudományos kutatások. Peer reviewed tudományos cikket tudsz mutatni?
2021. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
81%

#32

Keress utána B+. Ne legyél már erre lusta és életképtelen. A stressz hatásairól könyveket írtak.

2021. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
27%
33: [link]
2021. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
26%

#33

Drágaság, gondolom az első linket meg se nézted, de belinkelem újra, tanulmányozd át.


[link]

2021. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
7%

Mert buták az emberek, ilyen egyszerű, nem kell komolyabb okokat keresni.

Azt hiszem Hadházi mondta egy fellépésén, hogy a fas*ság gyorsabban terjed, mint a fény...

2021. márc. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
2021. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
76%

Van aki szkeptikus van aki valami nagy összeesküvést lát benne és van aki várja az eredményeket.

Én nem oltatom be magam, mert nem látom szükségét és nem szeretném. De ez én vagyok és nem hinném hogy objektív ténykent lehetne kezelni a véleményem.

2021. márc. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
69%

7-eske, ezekkel a szavakkal teljesen egyetértek, bár már magam is írtam egy hasonló kérdésre azt a v´´alaszt, hogy amíg odafent hazudoznak, addíg idelent mit higgyek ?

Első a kényszerítés, hogy a szinte veszélytelen vírus elleni, ÖNKÉNTES oltást védettségi zsarolással tukmálják az emberekre és amit nagyon erőltetnek az gyanús lehet. Második a döntéshozókkal szembeni bizalmatlanság, eddig folyamatosan átvertek, rémisztgettek minket (ha nem maradsz otthon 100000 halott lesz egy hónap alatt, stb rémhírek), akkor miért pont most kéne elhinni nekik, hogy ez milyen jó oltás.

2021. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
0%

38-aska, igazad van, nem kell elhinnünk a véleményedet.

(de, hát akkor meg minek írál ide be?)

2021. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!