Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Honnan a fenéből jön ez az...

Honnan a fenéből jön ez az oltástól rettegés?

Figyelt kérdés
A legelső oltásokkal voltak esetleg régebben bajok, de az is sokkal több ember megmentett. A mai technológiával meg szinte kizárt hogy komolyabb betegséget okozzon, nagyon sok nem is tartalmaz vírust. Mégis mitől félnek, hogy és milyen mellékhatást okozna?? Ha valamire az oltásokra nem jellemző akár hosszútávú mellekhatást okozzon, es paracetamol tablettának nagyobb kockázata van.

2021. márc. 2. 20:47
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező! Ne küzdj ezekkel, totálisan felesleges.
2021. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
58%
A mai technológiával meg szinte kizárt... :D beavatott lehetsz, ha ezt így kijelented
2021. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
51: Bárcsak meg tudnám állni.. :(
2021. márc. 4. 20:19
 54/56 anonim ***** válasza:
77%
Mert az orbáni járványkezelés egy kalap sz@r. Körülményes a teljes körű orvosi kivizsgálás a pandémia idején, hogy az oltásig biztos lehess abban, hogy melyik vakcinát kaphatod és melyiket nem az eddig talán ismeretlen betegségeid miatt. Nem biztosítanak ingyenes és teljesen megbízható tesztelést közvetlenül az oltás előtt, így fertőzötten is beléd nyomathatják, aminek végzetes következményei lehetnek. Ha meg a védettség kialakulása előtt elkapod a vírust, lehet rosszabbul is jársz, mintha nem oltattad volna magad. Ennyi elég?
2021. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
100%
Akik ennyire lepontoztak, azok szerint az általam leirtak teljesen lényegtelenek? Vagy ennyire nem képesek önállóan gondolkodni, csak a média befolyásolásában élni? Szomorú, de ez legyen az ő bajuk!
2021. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem oltattam és nem is tervezem. Részemről nincs benne politika: kérheti akár Orbán, akár az ellenzék; a saját belátásom szerint cselekszem.

Ami engem visszatart: nem kérek olyan vakcinát, amit fél év alatt, kutyafuttában dobtak össze, mindenféle rövid és pláne hosszútávú teszt nélkül.

Igen, gyerekkoromban megkaptam (és az én gyerekeim is megkapták) az összes védőoltást. DE: azok mind, több évtizedes, bejáratott oltások. Ismert hatással, és esetleges mellékhatással. Ez utóbbi ezeknél a friss cuccoknál egyáltalán nem mondható el. Részemről ennyi. Nem hiszek semmilyen összesküvés elméletben, chippelésben, stb.

2021. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!