Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Honnan a fenéből jön ez az...

Honnan a fenéből jön ez az oltástól rettegés?

Figyelt kérdés
A legelső oltásokkal voltak esetleg régebben bajok, de az is sokkal több ember megmentett. A mai technológiával meg szinte kizárt hogy komolyabb betegséget okozzon, nagyon sok nem is tartalmaz vírust. Mégis mitől félnek, hogy és milyen mellékhatást okozna?? Ha valamire az oltásokra nem jellemző akár hosszútávú mellekhatást okozzon, es paracetamol tablettának nagyobb kockázata van.

2021. márc. 2. 20:47
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
70%
Nem rettegek az oltástól, csupán feleslegesnek tartom. Gyerekkoromban megkaptam amit kell, influenza ellen viszont sosem oltottam. Az oltás nem gyógyítja az alapbetegséget, a rettegtetésnek pedig nem dőlök be, mert tudom értelmezni a számokat a maguk valójában és az alapján nem tűnik annyira veszélyesnek számomra ez a vírus, hogy emiatt beoltassam magam.
2021. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
37%

40

Válaszoltam a kérdésre, okos.

2021. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
70%
Nem az oltásban nem hiszek, hanem a politikusokban, akik ennyire erőltetik. Ez a gyanús. Ha tényleg ennyire veszélyes lenne a covid, akkor nem kellene erőszakkal belényomni az emberekbe az oltást, mert maguk akarnák. Szóval ami miatt nem akarok oltakozni, az a politikusok hitelességének nulla szintje. Ha azt mondanák, hogy aki akar oltsa be magát, aki meg nem az ne, de nem lesz oltási könyv, nem lesz semmi, amivel több jogom lesz, akkor beoltatnám magam.
2021. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
Influenza ellen én sem oltattam, de ez teljesen más. Attól mert légúti, semmi közük egymáshoz.
2021. márc. 4. 11:11
 45/56 anonim ***** válasza:
32%

#44

Mitől más ez teljesen? Mert a politikusok és az általuk lefizetett "szakemberek" mondják?


Egy évvel ezelőtti mantra: maszk, maszk, maszk, távolságtartás, távolságtartás, távolságtartás

Mostani mantra: oltás, oltás, oltás


Ha akkora baj lenne, akkor miért nem postáz a kormány mindenkinek Béres-cseppet, hogy erősítse az emberek immunrendszerét, vagy a gyümölcsök lennének legalább olcsóbbak?


Nem, ez egy politikai vírus szimplán. Csak azok lesznek betegek, akiknek gyenge az immunrendszere és fogékonyak a betegségekre. És mint tudjuk, hazánk utolsó helyen kullog szinte az egészségmegőrzés tekintetében, ezért van a legtöbb ember úgy besz..rva.

2021. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
16%

#45 Mi a fenének hazudsz? Ha nincs olyan egészséges és fiatal ismerősöd, aki meghalt vagy lélegeztetőgépre került, akkor örülj neki.

Nekem viszont van, és nagyon értékelném, ha az ilyen okosok legalább nem terjesztenék a marhaságaikat.

Mindenki azt csinál az életével, amit akar, de ne terjessze az idióta nézeteit, mert sajnos sok bizonytalan ember fogékony erre.

"Fun fact": Ismerek egy vírustagadó embert, minimálisan sem vette komolyan, elkapta, már csak akkor fordult orvoshoz, mikor az oxigénhiánytól kékültek az ujjai, lélegeztetőre került és meghalt.

50 körül volt, alapbetegség nélkül...

2021. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:
Komolyan elhiszed hogy a béres csepp hatásosabb mint az oltás?? XD
2021. márc. 4. 11:48
 48/56 anonim ***** válasza:
36%
#45: Pont ez a cél, hogy betegedjünk meg minél többen. Ez egy tökéletes ördögi kőr! A maszktól és a legyengített immunrendszer miatt könnyebben megbetegszel, a több beteg miatt meg még több korlátozást lehet bevezetni, ami miatt meg még több lesz a beteg és így tovább.
2021. márc. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:
És szerinted az jó lenne? Tényleg szerinted ez a világ célja, hogy minél sz.rabb legyen? Ha igen, akkor nagyon nagy bajok vannak a világlátásoddal...
2021. márc. 4. 15:24
 50/56 anonim ***** válasza:
55%

49

Örvendj annak hogy a te világlátásod tökéletes ;)

2021. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!