Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A korlátozások, az oltások, a...

A korlátozások, az oltások, a maszk ellenére is növekszik a fertőzöttek száma? Nem lehet hogy pont azért mert az immunrendszert a túlzó hiigénia, a másokkal nem találkozás gyengíti le?

Figyelt kérdés
Az antibakteriális kézmosók rendszeres használata pl "leszedi" a bőr természetes védekező rétegét. A túlzottan steril környezetben pedig jobban terjednek és telepszenek meg a kórokozók is. Hangsúlyozom a túlzásba vitt fertőtlenítésre gondolok.
2021. márc. 4. 09:56
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
10-es és miert nem? A steril, agyon fertőtlenített környezetben az immunrendszer hihetetlen mód legyengül.
2021. márc. 8. 08:27
 12/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, hol romlik a helyzet annak ellenére, hogy jelentős embertömegeket oltottak már be? Lepontozást kaptam, szóval többen látták amit írtam, de engem a válasz is nagyon érdekelt volna. Köszönöm!
2021. márc. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
67%
Eszerveket ne varj ezektol..
2021. márc. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
12-es pl Mo-n is, és minden országban ahol gőzerővel folyik az oltás, tehát már vannak beoltott emberek, emelkedik a fertőzöttek száma. Nem fura?
2021. márc. 9. 21:17
 15/24 anonim ***** válasza:

#14

Direkt kérdeztem úgy, ahogy: ahol JELENTŐS embertömegeket oltottak be. Nálunk 300ezer ember kb., aki megkapta a két dózist a vakcinából. Még az 1 vakcinával beoltottak száma is csak tizede a lakosságnak, ami semmi ilyen szempontból.

Továbbra is kíváncsi vagyok, hogy hol romlik a helyzet ahol a lakosság jelentős részét (>50%) beoltották?

2021. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
15-ös ha vennéd a fáradtságot és körülnéznél a külföldi hírportálokon, akkor láthatnád. Pl nézd meg az Izraeli adatokat.
2021. márc. 10. 15:36
 17/24 anonim ***** válasza:

#16

Izraelben éppen lefele megy az aktuális hullám, nem úgy néz ki hogy romlana a helyzet.

Szóval akkor hol?

2021. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Javaslom keress rá arra, hogy Izreelben mekkora a diszkriminácio az oltottak előnyére. A fertőzés pedig oltás hatására sem csökken ott sem. Nem a meseportálokon kellene tájékozódni.
2021. márc. 10. 15:48
 19/24 anonim ***** válasza:
A Johns Hopkins University nevű "meseportál" statisztikáit nézem, ha van ennél hitelesebb forrásod, akkor linkeld kérlek.
2021. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Jah az más, az tényleg nem mese 🤣
2021. márc. 10. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!