Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akkor is otthon kéne maradnom,...

Akkor is otthon kéne maradnom, ha nincs se lázam, se nem köhögök, csak tüsszögök meg fáj kicsit a torkom?

Figyelt kérdés
Mindenre rá kell már fogni, hogy korona??
2021. márc. 6. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Maradj otthon
Emiatt felesleges
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Kolléganőmnek csak a torka kapart és teszteltette az orvosa. Pozitív lett. Most már gyakorlatilag nincsenek tipikus tünetei. Bármilyen apró tünet lehet covid. Maradj otthon, teszteltesd magad és ha negatív a teszted és jól vagy, akkor menj emberek közé!
2021. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Én második hete tüsszögök, folyik a könnyem és fújom az orromat, nyílik a mogyoró. Úgy néznek rám mindenhol mint a véres kardra xD
2021. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem rá kell fogni, hogy korona, hanem egy járvány közepén minden korona gyanús tünetet koronának kell kezelni, amíg egy teszt az ellenkezôjét nem bizonyítja. Csak így tudjuk elkerülni a járvány terjedését.
2021. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3# persze mert más betegség már nem létezik, csak a korona:)
2021. márc. 6. 16:54
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem mondtam, hogy más betegség nem létezik. Azt írtam, hogy hogyha van esély rá, hogy korona, hiszen tüneteid vannak amik utalhatnak rá, akkor kezeld annak, amíg meg nem gyôzôdsz róla, hogy nem az. Ez csupán annyit jelent, hogy kerüld az embereket amennyire tudod. Ugyan ezt tennéd más fertôzô betegség, például influenza, esetén is.
2021. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tipikus influenzaszerű tünetei vannak jelenleg a koronának. Mi is átestünk rajta. Köhögtem, férjemnek orra folyt, fiamnak mindkettő. Utána ment el az ízlelés és szaglás. De addig pontosan olyan volt, mint bármilyen megfázás a télen.
2021. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak megfázás... Látjátok, milyen meglepő.. Nem minden korona.. 😆😆😆😆
2021. márc. 9. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, valóban nem. De ha mégis az lett volna és úgy mész emberek közé?
2021. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!