Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Én hogy hogy nem kaptam még...

Én hogy hogy nem kaptam még el 1 év alatt a koronavírust?

Figyelt kérdés
Vagy lehet hogy elkaptam már rég csak nem vettem észre 😂😂😂😂

2021. márc. 9. 19:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Na ennyi.. es ezert zarjak le a fel vilagot meg teszik tonkre a nepet 🤦‍♂️
2021. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31 éves vagyok és én se voltam koronavirusos pedug nálunk, Romániában több a beteg.
2021. márc. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11-es ez a pár komment nem mérvadó. Attól is függ kik és melyik verziót kapták el, ráadásul semmi garancia nincs rá, hogy az elsőt aki elkapta az nem kapja el ezt a verziót, mert ilyenről is tudok.

Tudok olyanokról, akik 1 hónapig betegek voltak és utána is szövődményük lett, de olyanokról is, akik átestek viszonylag enyhe tünetekkel, de olyannal is, aki kb influenza 1 hét betegség...

Viszont most sokkal több beteg van ismerősök környezetében, mint eddig bármikor. Egyik melóhelyén télen volt pár ember, most viszont elég sokan azok.

2021. márc. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
En egyrol se tudok.. fura pedig ezrekrol beszelnek allandoan. Meg az h vki influenza szeru tuneteket produkal vagy szrul van 1 hetig az semmiseg.. ezt nem kell felfujni. Ma is 50+ cimem volt abbol 1 embert lattam ma maszkba. Tegnap se sokkal tobbet. Elengedtek mar ezt az emberek...
2021. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 valaki : ***** válasza:
Én sem kaptam el, pedig tanár vagyok, nyilván diákokkal voltam és a diákokat nem lehet maszkhasználatra kötelezni (mondjuk én nem is féltem tőlük). Voltak koronavírusos kollégáim, közel nem mindegyikhez voltam kifejezetten, de egy légtér nem nagy teremben. Mellette pedig a személyes oktatás alatt 4 buszt használtam egy nap, kéthetente hétvégén pedig 6 óra haza a szüleimhez és 6 óra vissza a kollégiumba. Ez létszükségletű, a korona miatt csökkentettem két hétre, de azért ez így is sok. És semmi...vagy legalábbis semmit nem vettem észre, még olyat sem, amit mondjuk csak megfázásnak éreztem. Ha van olyan, hogy nulla tünettel, akkor max az volt, de a környezetemben sem lett beteg senki, pedig a párom is tanár és ugyan ezeket a buszköröket rótta mint én. Érdekes. Bár az én immunrendszerem sajnos amúgy is túlteljesíti a feladatát, lehet hogy ez az oka.
2021. márc. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!