Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mik lehetnek a Covid-19...

Mik lehetnek a Covid-19 elleni védőoltások HOSSZÚTÁVÚ mellékhatásai? Melyik lenne a legjobb oltás?

Figyelt kérdés

Azt már tudjuk milyen mellékhatásai lehetnek pár napon belül a vakcináknak.

De én most arra lennék kiváncsi hogy évek múlva mit okozhat? főként azoktól kérdezem akik értenek a vírusokhoz és a virológiában otthon vannak.



2021. márc. 9. 22:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
65%
"Melyik az amelyik nem változtatja meg a DNS-ünket és/vagy nem leszünk rákosak, meddők" - ha tudsz angolul, menj fel a youtubra, és nézz máe meg egy 10 perces videót az egyes hatásmechanizmusokról! Látni fogod, hogy egyik sem változtatja meg a DNS-t! A mellékhatásokról meg nem lehet biztosat mondani még vagy 2-3 évig, hiába teszed fel ugyanazt a kérdést naponta többször is. Én megértem, hogy ez foglalkoztat, és most hazudhatnék, hogy "tuti a cucc, biztosan nincs semmi kockázata semmilyen szempontból", de kell ez neked? Azt kell eldönteni, hogy melyik kockázat számodra az elfogadhatóbb: most megkapod és esetleg maradandó károsodásod lesz (tüdő, idegrendszer stb) vagy esetleg később kiderül valami hosszú távú mellékhatás.
2021. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell beadatni az oltást. A covid már lezajlott ez az egész járvány csak oltásreklám.
2021. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
43%

Remélem csak trollkodtok. Ha nem, akkor tessék:


[link]

2021. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nem tudom kire gondolsz "trollok" alatt, de én ilyen chippes meg efféle dolgoktól nem félek.

Én egyedül attól félek, hogy pl. 5 év múlva lehet-e valami bajom a vakcina hosszútávon előforduló mellékhatásai miatt. De szerintem ez jogos és nem vagyok egyedül ezzel.

2021. márc. 10. 13:38
 15/30 anonim ***** válasza:
Nem is neked céloztam kérdező. Válaszok közt volt nem egy ilyen chipes.
2021. márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Rendben, értem. :)
2021. márc. 10. 17:46
 17/30 anonim ***** válasza:
90%

Nem olvasom el a hozzászólásokat, biztos van bennük szó microchipről, nanorobotról, infertilitásról, autoimmunbetegségről, autizmusról.


Józan paraszti ésszel....


Az oltással, pl. az mrns vakcinákkal a vírus tüskefehérjéjét kódoló, nagyon hamar lebomló mrns molekulát juttatunk be a szervezetbe.


A covid-19 vírus pedig a betegség során önmagát sokszorosítja milliószorosra a szervezetben, tüskefehérjéstől, mindenestül, az egész szervezetet támadva.


Mégis minek lehet előre nem látható hosszútávú következménye? A több millió víruskópiának, vagy a vírus tüskefehérjéjét kódoló mrns molekulának, ami a szervezetben nagyon hamar lebomlik, tehát csak bemutatkozik az immunrendszernek és good bye. Nem alakítja át a DNS-t, nem okoz rákot, nincsenek microchipek, sem bilgéc.

Vagy másik típusú vakcina esetében: az elölt vírus okoz több kárt vagy a több millió víruskópia?


Covid-19 hosszútávú hatásai: tüdőfibrózis, szaglásvesztés, szívizomgyulladás, fáradtság, levertség, vérnyomásingadozás, szívritmuszavar, halláskárosodás, szorongás stb stb stb stb stb stb


Sokkal nagyobb a betegség hosszútávú kockázata, mint az oltásé, ezt józan ésszel be lehet látni.


Kérdésre válaszolva az a legjobb oltás, amit minél hamarabb megkaphatsz. De egyébként a legjobb oltások az mrns vakcinák, de a vektorvakcinák is jók, és a kínai is nagyon jó - ezek mind jók az új variánsokra is. Talán az astra nem elég hatékony az új variánsokra, ezt most látjuk.


A dohányzás okoz rákot és meddőséget, nem a kovid elleni vakcina. Azt még nem tudjuk, hogy a covid19 vírus okoz-e meddőséget vagy rákot, de ne magunkon akarjuk megtudni.

2021. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
És mi az az mrns? Miből van?
2021. márc. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Értem #17

De ha már ennyire értesz hozzá akkor nyílván arról is tudnál mondani valamit hogy a kínai vakcinával ugyebár elölt vírust adnak be. Én azt olvastam hogy erős autoimmun folyamatokat tud elindítani, amik potenciális veszélyt jelenthetnek.

2021. márc. 10. 20:18
 20/30 anonim ***** válasza:
98%

Az mrns az rns-ből van :) nukleotid egységekből álló molekula, mint a dns is. Minden sejtünkben van mrns - ő egy hírvivő és a fehérjeszintézisben van szerepe. Nagyon leegyszerűsítve a vírus tüskefehérjéjét kódoló mrns molekulát juttatják be a szervezetünkbe, amit a szervezet felismer, elkezdi gyártani a tüskefehérjét (ami önmagában ugye nem okoz betegséget), az immunrendszer sejtjei azt felismerik és kialakul a koronavírus elleni sejtes és humorális (antitestek képződnek) immunitás. De rengeteg egyszerűsített oktatóanyag fellelhető, hogy tényleg mindenki megértse, aki rendelkezik egy alapvető intelligenciával. Szóval nem varázslat, nem bilgéc és nem mikrocsipp.


Köszönöm a konteósoknak a lepontozást :) de nem adom fel

2021. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!