Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mik lehetnek a Covid-19...

Mik lehetnek a Covid-19 elleni védőoltások HOSSZÚTÁVÚ mellékhatásai? Melyik lenne a legjobb oltás?

Figyelt kérdés

Azt már tudjuk milyen mellékhatásai lehetnek pár napon belül a vakcináknak.

De én most arra lennék kiváncsi hogy évek múlva mit okozhat? főként azoktól kérdezem akik értenek a vírusokhoz és a virológiában otthon vannak.



2021. márc. 9. 22:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
19-re válaszolva. Erre nincs bizonyíték. Gyakorlatilag a kínai kovid oltás ugyanolyan, mint a Fluart - az influenza elleni oltás, ami szintén kínai. Akinek attól nem lett semmi baja, ettől sem lesz. És azért is nagyon jó a kínai, mert mivel elölt vírust adunk be, a variánsokra is jó lesz. Míg az mrns és vektor vakcinákat lehet hogy módosítani kell a későbbiekben, mert a tüskefehérje mutálódik. Autoimmun beteg rokonom megkapta a kínait. Semmi baja nem lett. Illetve az autoimmunbetegeknek javasolt pl. és meg is kapják, az influenza elleni oltást, mivel az esetleges influenza infekció sokkal veszélyesebb rájuk nézve. Oltást a betegségek kompenzált, kezelt szakaszában nyugodtan lehet kapni.
2021. márc. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
2021. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
17-es szerintem nagyon jól leírta. Sajnos ezt nem értik meg sokan, vagy nem akarják.
2021. márc. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Semmit nem okoz...elvégzi a dolgát (kialakítja az immunválaszt) és ott sincs pár nap múlva amit belédszúrtak.
2021. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
De jó, hogy van itt hozzáértő ember! Kérdezhetek? Én azt nem értem, ha belém oltanak egy memóriasejtet, akkor csak addig leszek védett, amíg van kimutatható antitestem? Vagy utána is emlékezni fog a szervezet és újra termelni kezd, ha találkozik a vírussal?
2021. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
9%
5 év? Hol lesznek az oltottak 5 év múlva , aki nem veszi észre mi zajlik azt lehet sajnálni , elképesztő , hogy az emberek mint a birkák még mindig hisznek ebben , hogy a vakcina fog mindent megoldani , minnél messzebb legyél a vakcinàtól és akkor tovàbb élhetsz , nem veszik észre az emberek , hogy rà alarjàk venni az embereket az oltásra , nem lesz vége ennek ameddig mindenki be nem lesz oltva és ha be van mindenki oltva jön a szelektàlás ez annyira egyértelmű , 2019 vége elindul útjàra a Covid a vuháni piacról , de közeleg a 2020 as ev a változás éve amikor a Covidnak már meg kell jelenni a világ más pontjain is , globális katasztrófa közeleg az emberiségre a széndioxid kibocsájtás sosem làtott méreteket ölt , és hatalmas áldozatot kell hozni hogy a homo sapiens ne haljon ki a nem túl távoli jövőben ..ha nem a Covid szelektál majd jön a következő ! Ez egy jól felépitett tudatos project a világ megváltozott minden megváltozott az emberek fel se fogjàk mekkora veszélyben vannak.
2021. márc. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Szlávik :2020 , eleje , Magyarországon még nem jelent meg a vírus , de Olaszországban elindult a pandémia : nyilakozik kikérték a véleményét idézem Ez a betegség is cseppfertőzéssel terjed mint az influenza , de közel sem annyira intenzíven.Ha így lenne már nagyságrendekkel több lenne a beteg, A koronavírus csak szorosabb kontaktussal fertőz, nehezebben terjed emberről emberrel mint az Infuenza.Nagyon fontos hozzátenni:a koronavírus betegség az esetek 95% magától meggyógyul 1 hét alatt , és sokan nem is tudják , hogy ezen a betegségen estek át fogalmazott az Infektológus..Merkely Béla Semmelweis egyetem rektora nyilatkozta, 1 hullám vége Magyarország:Ha jönne a jàrvány második hulláma akkor a most szerzett tapasztalatok birtokában már nem védtelenül kell elé állnunk , és most jön a fontos rész -----------Véleménye szerint el fog tűnni a Covid-19 mivel az influenza vírus folyamatos változásával ellentétben a koronavírus nem mutálodik.. mi van????? Tehát hazudtak és most is hazudnak , az oltást fel kell venni mindenkinek erre megy ki a játék egyértelmű.
2021. márc. 13. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Még 1 fontos dolog , Thaiföld Covid-19 , 26 ezer fertőzés 85 haláleset indulás óta 85 ember halt meg egy olyan országban ami a turizmusból él és elképesztő mélyszegénység uralkodik..Használjátok az agyatokat az nem tilos.
2021. márc. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Tök felesleges Thaiföldre hivatkozni. Sok évig éltem Távol-Keleten, Thaiföldött is többször megártam. A szegénebb rétegekről semmiféle statisztika nem készül.

Annak idején a madárinfluenzánál a helyiek mesélték, hogy az utcájukban naponta többször, sokkal gyakrabban járt a halottas kocsi. Hogy miben halt meg az illető, senki sem tudta (dengue lázban, maláriában, madár-ifluenzában, egyéb trópusi betegségben). Meghalt. Ennyi.


Az orvosi ellátás többszintű, de minden esetben fizetni kell érte.

Többnyire nem tapasztaltam meg a 3-ad, 4-ed osztályú körházi ellátást, de vesekő miatt egy alkalommal -nem igen tudtam magamról, vagy a fájdalam miatt, vagy a morfin injekció miatt voltam "miden mindegy" állapotban- a helyiek eléggé alsóbb osztályú kórházba vittek be. Nem szeretnék mégegyszer ilyen helyre kerülni.

Egy másik kórházban (2-od osztályú) kétszeri kőtörés nagyjából 10 ezer dollárba került.

2021. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
28as, ajánlom neked Ázsiában szakadtam Youtube csatornát
2021. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!