Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki az AstraZenecát kapja az...

Aki az AstraZenecát kapja az tényleg az életével játszik?

Figyelt kérdés
Egyre több országban függesztik fel vele az oltást, mert túl veszélyes mellékhatásokat produkál. Természetesen az EU-s országok mind bekamuzzák, hogy a mellékhatások nem az oltástól vannak (a gyártói figyelmeztetés ellenére). Persze megértem, hogy kell a pénz, de az emberek szeme miért nem nyílik már fel? Az ismeretségi körömben is rengetegen vannak (meg szerintem a tietekben is) akiknek durva mellékhatásai voltak. Szédülés, magas láz, hányinger. Aki beadatja az ezeknek ellenére is vásárra viszi az életét az oltási igazolás miatt? Vagy egy kis tüdő embólia semmi ahhoz képest amire egy korona fertőzés képes?
2021. márc. 12. 19:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
89%
Aki fél az AstraZenecától az szedjen a beadás után egy 10 napig Aspirint. Ártani nem árt.
2021. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
71%
Én már most is szedem kifejezetten a covid veszély miatt. Remélhetőleg jó a megelőzésre.
2021. márc. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
82%
NEM!!! Ez baromság az Astra Zeneca is jó vakcina! Az hogy 18 MILLIÓBÓL 7 en meghaltak hát na... igen valóban emberi életről van szó , de ennél sokkal de sokkal több ember hal meg trombózisba AZ-nélkül... mellesleg azt senki ne felejtse el hogy a COVID-19 nagy hatékonysággal rongálja az ereket , ami nagyobb trombózis veszélyt hordoz mint az AZ!
2021. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!