Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha már megkaptad az egyik...

Ha már megkaptad az egyik oltást, tapasztalsz valamilyen mellékhatást? Ha pedig még nem, be fogod oltatni magad? L

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 21:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10 es vagyok, az Astra oltást kapta.
2021. márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Pfizer. Mindkét oltás után extrém fáradtság három napig + fájt utána karom. Utóbbi normális, mert izomba adják. Előbbitől sem kell megijedni, ha beszélsz idősekkel, gyerekkori oltások után is várták, hogy belázasodj, meg bepirosodjon utána a helye, mert akkor biztosan hatott, egyébként meg minden gyógyszernek van mellékhatása.


Rokon: AstraZeneca, hidegrázás.


"Egy eü-s barátnőm mondta, hogy oltassam be magam, mert rosszabb, ha a vírust kapom el."

Az eü-s barátnőd valószínűleg tud, látott, hallott egy-két dolgot, amit az utca embere nem tud vagy másképp érzékel: más hallani, olvasni, hogy 800+ idegen ember van valahol a messzeségbe lélegeztetőgépen, mint megélni, hogy az ikszedik kollégát vezénylik át, hogy lightosabb példát mondjak.

2021. márc. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

astra 1.kör


délelőtt 10kor kaptam, estig semmi.

este hidegrázás 20-30percig, azalatt a lázam felszaladt 38,5re,

az összes valaha törött csontom sajgott mintha friss törés lenne, az izületeim fájtak, az izmaim beálltak.


másnap csökkent a láz de maradt, estére ment csak le 37,5 alá.

Izmommerevség és egyéb izületi gondok maradtak plusz fáradtság aluszékonyság


Harmadnap: láz, hőemelkedés elmúlt, az ilyanolyan nyűgök mérséklődtek jelentősen de nem tűntek el teljesen, és még mindig ugy érzem magam mint akit félholtravertek

2021. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%

Nem oltatom magam. Az nem nyugtat meg hogy a mellekhatasok enyhek mert a hosszabb tavu mellekhatasrol nincsenek tapasztalatok. Honnan tudom en azt hogy mi lesz 5-6 ev mulva es ha valami bajom lesz akkor hogy bizonyitom be hogy a vakcina miatt van. Lehet daganatos betegseged is kesobb. A gyogyszeripar ellen egy egyszeru polgar nem tud mit tenni.

Az egesz csaladom be akarja adatni es a rokonaim is. En vagyok egyedul aki nem, a felesegem es az o csaladja sem keri az oltast.

2021. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyámmal beoltattuk magunkat AstraZenecaval. Aznap este mindkettőnknek erős hidegrázása volt, de láz nem társult melléje. Pár napig fáradékonyabbak voltunk,fájt az oltás helye, de ezt leszámítva nem volt egyéb tünetünk
2021. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!