Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltattátok/Be fogjátok...

Beoltattátok/Be fogjátok oltatni magatokat?

Figyelt kérdés
Azt is írjátok le légyszíves, hogy miért igen vagy miért nem.

2021. márc. 28. 03:49
A kérdező szavazást indított:
Nem, nem fogom.
Igen, be fogom.
Igen, már be is oltattam magam.
149 szavazat
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
68%

Én beoltatnám magam de ez valószínűleg nem a közeljövőben fog megtörténni mivel 18 év alatt még nem oltanak.


16L

2021. márc. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
56%
Semmi pénzért
2021. márc. 28. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
32%
Muszájból,ez is olyan,hogy nem kötelező,de csak az járkálhat szabadon akik be vannak oltva
2021. márc. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
67%
Én már tul vagyok mindkettőn. Krónikus betegként számomra nem opció, hogy nem oltatom be magam. Én ősszel kértem influenze elleni, és tüdőgyulladás elleni védőoltást is.
2021. márc. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
41%
Eddig minden oltásnál volt 1-2 év várakozási , tesztelési idő. Szeretném ezt megvárni, és esetleg majd 2023-ban....
2021. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
53%

Nem. Mivel hogy rá akarják erőltetni az emberekre, folyamatosan riogatnak, félelemben tartják a lakosságot, zsarolnak, már-már fenyegetnek, ha ne oltatod be magad, így nekem a napnál vilagosabb, hogy ez megint csak a pénzről szól, megvették drágán a vakcinákat, te oltasd be magad, nehogy rájuk rohadjon, Orbán testvér meg a haverjai pedig milliárdokat kaszálnak rajta.


Ha bármi szakmaiság lenne a víruskezelés mögött, akkor már az elején az immunrendszer erősítésére hívta volna fel a média a figyelmet, nem pedig csak a félelmet keltette volna.

2021. márc. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
63%
A pontozásról: Mi értelme itt pontozni? Ezek vélemény kérdések, őszinték voltunk, nem trollkodtunk...a kérdésre válaszoltunk és emberi hangon.....baromság az egész pontozási rendszer....
2021. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
66%
Amíg nem muszáj, addig nem szeretném. Hogy miért? Egyrészt nem bízok teljesen a vakcinában. Másrészt nagyon enyhe tünetekkel átestem már a víruson. Az oltás is erre szolgál, hogy ha elkapod, enyhe tünetekkel fogod átvészelni.
2021. márc. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
59%
Pedagógusként most regisztráltam, de még nagyon átgondolom, mire sorra kerülök. Nem bízom egyik vakcinában sem.
2021. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
42%
Aki a 8-as válaszomat lepontozta, elárulá, miért tette? Esetleg nem egyezik a véleményünk? Kíváncsi vagyok.
2021. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!