Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hová tűnt az influenza?

Hová tűnt az influenza?

Figyelt kérdés
Covid folyik a csapból is, de influenzáról szerintem már egy éve nem hallottam... érdekelnek a vélemények a népbutításról.

2021. ápr. 1. 01:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Egyrészt nincs akkora hírértéke, másrészt egy fertőzőbb konkurens eleve kevesebb teret enged neki manapság.
2021. ápr. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
Erre a kedvenc válaszom az hogy azért nincs influenza mert hordjuk a maszkot meg távolságot tartunk egymástól,és azért van kovid mert nem hordjuk a maszkot és nem tartjuk be a távolságot.Van influenza csak azt a kovidosok közé sorolják mert így a birkákat bent lehet tartani az ólban...
2021. ápr. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Senki nem a kóbor kutyáktól fél, ha 5 mázsás grizzly medvék randalíroznak az utcán. Kb ilyesmi az arány az influenza és a covid között.
2021. ápr. 1. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Meg a fenét ez az arány ,egy kóbor kutyát akarunk elkergetni atombombával!a kovidhiszti kb.20%-a valós ,a többi 80%-ot az értelmetlen korlátozások,bezárások és a médiahiszti okozta...
2021. ápr. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tagadom abszolút a Covid létezését, viszont a probléma összetett, s nem most vette kezdetét. Az baj, hogy az orvosok is megfeledkeznek talán, vagy most nem akarják tudomásul venni, hogy milyen egészségtelenül el alapból a többség, vedelik az alkoholt, szívják a bagót, zabálják a mekis kotyvalékot, mozogni, szűrésekre meg már lusták elmenni. Először saját magukban kellene a hibát keresni, visszavenni az egóból, ha meg valaki annyira fél, MARADJON OTTHON. Én épp ezért nem keresem a konfliktust se a buszon, se a közértben, mert valakin nincs maszk. Csak az a baj, hogy engem is, akik évekig alázattal tanult egy szakmát, energiát, pénzt nem sajnálva, nem hagynak benne dolgozni. Én pont ezért nem fogom oltatni magam, már nehogy más hülyesége miatt kockára tegyem az egészségemet. A kedvencem, amikor előadják, hogy értem is beoltatják magukat, de ha a földön látnának magatehetetlen állapotomban, simán továbbállnának. Képmutatóak azért ne legyünk.
2021. ápr. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 krwkco ***** válasza:
59%

#2

"Erre a kedvenc válaszom az hogy azért nincs influenza mert hordjuk a maszkot meg távolságot tartunk egymástól,és azért van kovid mert nem hordjuk a maszkot és nem tartjuk be a távolságot."

Eddig tökéletesen egyetértek.


"Van influenza csak azt a kovidosok közé sorolják"

Ezzel nem értek egyet, de nem kezdem vitatni, mert reménytelen. Egyes csoprtokra semmilyen észérv nem hat.


"...mert így a birkákat bent lehet tartani az ólban..."

Azt magyarázd meg nekem, hogy miért jó a hatalomnak, ha a birkákat benntartják az ólban? Senki sem lesz birka attól, ha ólban (járványügyi korlátozások között) tartják. Arra ott a köz(kormánypárti)média. A nem birka és a birka is csak mérges lesz az ólban.

És a birkák az ólban nem legelnek, nem nő a gyapjuk, amit le lehetne nyírni. (Az emberek nem termelnek, nem fogyasztanak, nem növelik a vagyonosok vagyonát.) Szóval miért csinálna a hatalom ilyen hülyeséget, ha nem lenne muszáj???

2021. ápr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%

"Van influenza csak azt a kovidosok közé sorolják"


Ezzel nem értek egyet, de nem kezdem vitatni, mert reménytelen. Egyes csoprtokra semmilyen észérv nem hat."


Te miről beszélsz ?nyíltan megmondta müller h akiben kimutatják a kovidot és meghal annak bármilyen betegsége is volt automatikusan kovidos áldozatnak nyilvánítják

2021. ápr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

"Azt magyarázd meg nekem, hogy miért jó a hatalomnak, ha a birkákat benntartják az ólban? Senki sem lesz birka attól, ha ólban (járványügyi korlátozások között) tartják"


Ezen még magyarázni kell valamit?!Konkrétan az összes ember jogfosztott lett,még a szabad levegővételt is elvették tőlünk.Az én szemem sem mikroszkóp,a tied sem az ,mostantól akkor dobják be ellenünk ezt a láthatatlan korlátozó járványkártyát amikor kedvük tartja.Mellesleg meg lesz a haszna annak h a "birka nem legel" majd figyeld meg kikhez kerül a sok bezárt bolt,étterem stb vagy h kik fogják "kisegíteni " uzsorakamattal a újranyitókat...

2021. ápr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 krwkco ***** válasza:

#7 Lidlpú

Csak erre az egyre válaszolok, mert ez kapcsolódik a kérdéshez. (A többire is vannak érveim, de nem töltöm vele az időt, mert már számtalanszor leírták őket ezen a fórumon, hiába.)


"Van influenza csak azt a kovidosok közé sorolják"

Csak azokat az elhunyt influenzásokat sorolják a COVID-os halottak közé, akik

influenzások

ÉS

kimutatták a szervezetükben a SARS-2 vírust

ÉS

meghaltak.


Józan gondolkodás szerint,

- a súlyos tüdőkárosodást és egyéb szervi betegségeket okozó, jelenleg alig gyógyítható COVID-ban

sokkal többen halnak meg a mindkét betegséggel sújtott csoporton belül,

- mint az influenza miatt, aminek a ritkán fellépő baktériumos szövődményei az esetek döntő többségében jól kezelhetőek antibiotikummal.


Ezért lehetnek olyan influenzás COVID-osok, akik az influenza miatt halnak meg, de a csoport összhalálozásához képest nagyon kis számban.

Nagyon hosszú mondatok. Menni fog?

2021. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem tűnt el. Mi voltunk már influenzások, covid teszt negatív lett. Az oltást utána nem sokkal megkaptam. Jelenleg a párom megint beteg, de most covidos. Nem csak influenzaszerű tünetei vannak.

Nem tűnt el az influenza, csak annak most nincs hírérteke és kevesebb az influenzás a fokozott higenia és a maszkviselés és a korlátozások miatt. A covid pedig jobban terjedne ha nem lenne a fokozott higenia és a maszkviselés és a korlátozások. Nem értem ebbe miért kell többet belelátni

2021. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!