Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek így megkaphatom...

Szerintetek így megkaphatom az AstraZeneca vakcinát? Részletek lent

Figyelt kérdés
Anyukám pozitív lett Covidra márc. 20-án, de azóta eltelt a 10 nap, és nekem egyáltalán nem volt semmilyen tünetem, és ma kaptam az emailt, hogy mehetek oltásra. Szerintetek ez kizáró, nekem ugyan tesztem nem volt, de a legapróbb tünet sem jelentkezett nálam. 18 éves vagyok. Választokat előre is köszönöm, kifejezetten, ha valaki jártas a témában! :)

2021. ápr. 2. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvos, de szerintem nem ártana egy teszt, lehetnek emberek pozitívak tünetmentesen is.
2021. ápr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nincsen kizáró ok (teszt hiányában), de mindenképpen jelezd majd az orvosnak, hogy veled egy háztartásban élő igazolt COVID-os! Az egyéb paraméterek (krónikus betegségek) ismeretében ő tud majd felelősen dönteni.
2021. ápr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!