Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Itt mindenkinek meghalt már a...

Itt mindenkinek meghalt már a szomszédja az AstraZenecától. Mégis a hírekben miért nem lehet róla hallani? Miért nem kerestek meg valakit, hogy elmondjátok az igazságot?

Figyelt kérdés

Gondolom sokan belefutottunk már a "nehogy oltass két szomszéddal arrébb az ember és az asszony is meghalt", "barátaim közül 4 kerültek korházba, csak 1 jött ki, az is még mindig szarul van", "persze 7 vérrögös hallott világszerte, csak én itthon ismertem 4et, aki vérrög miatt halt meg".

Miért nem szólaltok fel, ha ezek valós dolgok? Miért nem beszéltek valamelyik tévével, rádióval, hírportállal? Álljatok össze többen és mutassátok be közösen, hogy szerintetek mi az igazság.



2021. ápr. 9. 09:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Mert hazudnak, ennyi.
2021. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Sok ember van aki bekamuzza. Ha tényleg igaz lenne a phase 3-kor is látszott volna a gyakori sok halott..
2021. ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem te vagy a csávó, aki a provokatív oltásellenes kérdésével is jött? :)
2021. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
51%

Normálisék csoportjában és a radikálisabb oltásellenes csoportokban előszeretettel alakítják úgy a hallott "információkat", mintha velük történt volna meg. Sajnos ezt egy oltásellenessé vált barátomnál is tapasztaltam. Ráadásul ő rettentően irritálóan hazudik, nem enged szóhoz jutni, félremagyaráz, nem beszélek vele egy ideje elegem lett.

(Nem vagyok fideszpárti, nem nézek tévét mielőtt kapom a priviket a minősítgetésekkel)

2021. ápr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#3

Ezt nem tudom mi alapján szűrted le. Pont oltásellenesek ellen akartam a kérdést feltenni. Nem tudom milyen kérdésre gondolsz.

Amúgy csávó sem vagyok, és a héten lettem oltva Astrával, mert ugye sokan lemondják és befértem. Csak én hülye feljöttem ide az oltás után és olvastam, hogy kb. biztosra most követtem el öngyilkosságot.

2021. ápr. 9. 09:32
 6/27 anonim ***** válasza:
65%

#5 Akkor bocsi. Kicsit felcsesztem magam azon a kérdésen, és azt hittem megint ő jött vissza.

Vedd úgy, hogy itt sem voltam.

2021. ápr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Mostmár nagyon érdekel, mi lehetett az a kérdés? :D
2021. ápr. 9. 09:49
 8/27 anonim ***** válasza:
68%

Ez olyan mint amikor Facebookon elkezdték terjeszteni hogy féreg van a maszkban....

Amikor bejött a járvány mindenki: jajj van ellene oltás?

Van oltás: én biztos nem oltatom be magam! Úristen mennyi mellékhatása van...


Nézze már meg az oltás ellenes idióta hogy egy algopyrinnek mennyi mellék hatása van!

A kaja amít eszünk annak is később lesz foganatja, arról meg ne is beszéljünk hogy az országnak egy jó nagy része alkoholista meg dugivó! Az egészséges nem?! Mellé még alaphangon 1 doboz cigi.... Hagyjuk már tényleg... Sokkal karosabban élünk mint ami egy védőoltás ellen szól vagy mellékhatás.


Mindig a szegény ember hangja nagyobb -ezt agyilag is értem-

2021. ápr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
41%

Párom most írta, hogy aki hozzájuk jár egyik férfi anyagért, kórházban dolgozik mint a beteghordók nagy főnöke. Elvileg bolondok háza van most, mert 2 hét az oltások lappangási ideje és mindenkit hoznak be, valaki a kocsiban meghal.

Nyilván nem hiszek el mindent, de ez a fickó hozzájuk jár, miért mondana valaki csak úgy ilyet? Gondolom nem lehet csak úgy fellépni a médiával szemben, hogy ne féljenek az emberek oltakozni, de mikor ilyet hall az ember egy, azért megbízható forrásból elgondolkozik hogy most akkor mi van?

2021. ápr. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó: milyen lappangási időről beszélsz egy oltás esetén?
2021. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!