Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szavazz, melyikkel oltatnád...

Szavazz, melyikkel oltatnád be magad, és miért? Be vagy már oltva?

Figyelt kérdés
Ha már beoltottak írd le hogy mikor, melyikkel és mik voltak a tüneteid ha voltak, és most hogy érzed magad.

2021. ápr. 9. 10:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Én holnap kapom, Pfizert fogok kapni, 16-18 évesek csak azt kaphatnak jelen állás szerint. De ha nálunk is úgy lenne, mint a 18 felettieknél, akkor azzal oltatnám magamat amire hívnak. Ha kínai van akkor azzal, ha orosz akkor azzal, mind1 nem válogatok.


16F

2021. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ma kaptam a pfizert

Most fáj a karom, mozgatni is nehéz

(Ha valaki tud erre valami alternatív megoldást, várom privátban.. kezd elviselhetetlen lenni)

De ezen kívül láz is jelentkezett

Fáradtságérzet

Ki lehet bírni

2021. máj. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

En modernát kaptam nekem csak a karom fájt szerencsére.

Én vettem be fájdalom csillapitot és alább hagyott. 2 napig pihenés rengeteg alvás volt.

2021. máj. 13. 22:44
 24/28 anonim ***** válasza:
Ápr. 28-án kaptam a Sinopharmot. Ahogy beadták, fájt a karom, de elég hamar elmúlt. Piros lett a helye, este amikor ráfeküdtem, még fájt pár napig. Mondták, hogy másnap rosszul fogjuk érezni magunkat, és így is lett. Enyhe influenza szerű érzésem volt, fél nap alatt elmúlt. Azóta semmi bajom. Nemsoká kapom a következő oltást.
2021. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Sinopharmot kaptam. Mellékhatás nem volt, oltási reakció annyi, hogy kb 4 napig fájt/érzékeny volt az oltás helye.


Mondjuk nálam a felsőlégúti betegségek se okoznak levertséget, fáradtságot, fejfájást, akkor se, ha enyhe torokfájás, amiről 3 NeoCitrán után elfeledkezem és akkor se, ha taknyom-nyálam összefolyik.

A Sinopharm másoknál se okoz igazán látványos oltási rekaciókat, de az én szervezetem meg alapból ilyen.



28N

2021. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Astra, első adag után éjjel egybe hidegrázás, kis izzadás, ítélve kb 3-4 nap olyan érzés az oltás beadásának helyén mintha beütöttem volna az ajtófélfának.


2. Oltás után csak az oltás helyén még enyhébb fájdalom mind először, és kb csak egy napig.

2021. szept. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

És nem lett tőle semmi bajom.

Pedig egyesek nem győzik azt hajtogatni, hogy "népesség csökkentés" a cél....

2021. szept. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
22es, 4-5 nap és elmúlik. Ez a megoldás
2021. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!