Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiú vagyok, TB-s vagy magánpsz...

Fiú vagyok, TB-s vagy magánpszichológust tudnátok nekem ajánlani? Idő és pénz függvényében melyikkel járok jobban? Férfi vagy női pszichológushoz menjek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 10. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha állami pszichológushoz mész akkor bekerülnek a dolgok a rendszerbe. Ha magánhoz mész akkor nem, mert nem orvos a pszichológus... Viszont TB-n neki be kell írogatni a dolgokat.
2020. jún. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy bekerülnek a dolgok a rendszerbe ? Úgy mennék hogy hetente legalább 1 alkalommal, de nem akarom a pénztárcámat se rátenni.
2020. jún. 10. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha kórházba bemész egy szakrendelésre az is bekerül a rendszerbe. Eddig a magánrendelések nem kerültek bele, de most már azok is.
2020. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Az új törvény ertelmeben a maganszolgáltató is koteles az adatszolgáltatásra. Menj államiba, ingyenes, es ugyan olyan jó
2020. jún. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 4-es, és államiba is tudok menni hetente 1-szer legalább ? Mikorra kapok időpontot ?
2020. jún. 10. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
4es: magán csak akkor, ha orvosi. Mivel a pszichológus nem orvos és nem egészségügyi dolgozó, ezért ott nem kell.
2020. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet menni államiba, de egyrészt túlterheltek és nehéz bekerülni, másrészt max 10 alkalmat fogsz kapni és szerintem beutaló is kell hozzá.


Én maszekba mennék, Budapesten olyan 12e körül van egy alkalom, vidéken 8-9e kb. Az hogy nő, vagy férfi, passz. Én mindig nőkhöz mentem, mert nekik könnyebben meg tudok nyílni, de egyéne válogatja.

2020. jún. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!