Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 33 éves nő vagyok és az...

33 éves nő vagyok és az Astrazenecát fogom megkapni. Össze-vissza olvasok a neten mindent. A hozzátartozóim azt mondják meg fogok halni tőle, mert fiatal vagyok. Tapasztalata ezzel a vakcinával?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 9. 20:46
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
69%
#8 nagyobb eséllyel lép fel belső vérzés a vérhígítótól, mint amekkora esély van a vérrögképződésre az oltás után.
2021. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
34%

Bírom azt az önellentmondásos érvelést, hogy

1. ne félj az oltás mellékhatásától

2. félj a vérhigító mellékhatásától

:))

2021. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
72%

1. Ki állított ilyet?

2. Hol ebben az önellentmondás?

:))

Azt mondták, hogy az is hasonlóan, vagy még jobban veszélyes, tehát hülyeség azt szedni vérrögképződésre nem hajlamos egyéneknek.

2021. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
77%

#12: Jaj, ne csináld már. Mond az valamit hogy cost-benefit arány? A vérhígítók baromi jó kis szerek, pl. egy pitvarfibrilláló beteg esetén meg tudják akadályozni, hogy az illető stroke-ot kapjon. Annak sokkal nagyobb az esélye, hogy vérhígító nélkül stroke-ot kap, mint annak hogy a vérhígító mellékhatásként vérzést indukál.

Astrazeneca oltás esetén a trombózis profilaxisra alkalmazott vérhígítóból nem származik előny, mert nagyobb eséllyel lesz vérzése az illetőnek, mint trombózisa a vakcinától.

A teljes orvostudomány ezen alapszik, a mérlegelésen. Származik-e előny az adott beavatkozásból? Ha nem, alternatívát kell keresni.

2021. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
70%

Ez azért erős túlzás, hogy meg fogsz halni tőle, nagyon kis esély van komoly mellékhatásra. Annyira azért a magyar kormány sem bátor, hogy egy tutira halálos cuccot adjanak be naponta emberek ezreinek.

Én nálad valamivel fiatalabb vagyok, tegnap kaptam meg, és még élek. Lázas voltam este, az oltott karom pokolian fáj, de ennyi.

2021. ápr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
50%
#14: tetszőleges rutinműtét után is biztos a pitvarfibrilláció kockázat miatt kap a beteg vérhigítót 10 napig... ja, nem.
2021. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
22%

Az Astra zenecat ideiglenesen néhány országban beszüntették a visszajelzések miatt miszerint trombózist okoz..

Gén módosított organizmust tartalmaz, külföldön több tájékoztatást adnak az embereknek, az összetevők listája is fent van.

Nyugodtan visszautasíthatod ha szeretnéd, nem kötelező azt kapnod, a saját egészséged felett te rendelkezel.

2021. ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
58%

A terhesseg, a repulon utazas elobb okoz emboliat.

Ezek nagyon szerencsetlenul kiragadt nagyon ritka esetek.

De nem tudok ervelni, ha megijesztenek a hirek. En is ebbe a csoportba tartozom, megkaptam, es nem feltem, mert itt, Angliaban december ota sokmilliot adtak be.

Masnap mellekhatas lesz, erosebb fejfajas is lehetseges, de rengeteg embernek volt, es nem tobb. Fajdalomcsillapitot lehet bevenni.

2021. ápr. 10. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
66%

Jajj én is megkaptam sok helyről, hogy belehalok. Beadattam még is, 30 alatti nőként és nem bánom.

Élek és virulok. Volt egy nehéz napom tegnap amit végig aludtam, de láz utána a többi vakcina esetén is előfordulhat.


Szerinted ha elkapod a covidot, ott mekkorára nő bizonyos szövődmények (pl. akkor trombózis) kockázata az oltással szemben?

2021. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
46%

Honnan tudod hogy a repülőn utazás előbb okoz, mire alapozod ezt a kijelentésedet talán orvos vagy??


Több ország felfüggesztette a szer használatát nem véletlenül,de mindenki nyomasson magába amit csak akar. Utána térjünk vissza a témára fél év múlva!

2021. ápr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!